XII Niedziela Zwykła (21.06.2020 – 28.06. 2020 r.)

Dzisiaj:Nabożeństwo czerwcowe o godz. 8.30

W tygodniu: – codziennie zapraszam na godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, możliwość skorzystania ze Spowiedzi; 17.30 – Nabożeństwo czerwcowe, Koronka do Miłosierdzia; suplikacje; o godz. 18.00 – Msza św. wieczorowa

– we wtorek Dzień Ojca, pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych Ojcach

w środę Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

– w piątek zapraszam na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową, z możliwością uzyskania odpustu zupełnego

– w sobotę zapraszam na Nabożeństwo, Koronkę, Mszę św. a po Mszy sw. na spotkanie Mężczyzn z Bractwa św. Józefa oraz chętnych Panów do uczestnictwa w formacji w Bractwie.

W przyszłą niedzielę: zapraszam na Nabożeństwo czerwcowe o godz. 8.30

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuja się następujący Narzeczeni:

1. Karolina Surowik, panna

2. Szymon Rozmysłowski, kawaler

W minionym tygodniu nikt nie zgłosił się do sprzątania k-ła z ul. Kościuszki.

Zapraszam do sprzątania następne Rodziny z ul. Kościuszki w piątek po Mszy św. wieczorowej.

W minionym tygodniu: – został wykoszony cmentarz ( bardzo proszę o zrobienie porządku)

na cmenatrzu trwaja prace wycinkowe krzewów

pragniemy też na cementarzu, naprawiać ogrodzenie

wspólnie z Radą Ekonomiczną naszej Parafii, podjęliśmy decyzję, że na cmentarzu przeprowadzimy prace geodezyjne, związane z planami cmenatrza, podziałem na sektory, ewidencją grobów oraz wytyczeniem nowych miejsc pod pochówki. W związku z tymi pracami, bardzo proszę o dokładne podpisanie miejsc zarezerwowanych imieniem i nazwiskiem. Wszystkie inne informacje będą przekazywane sukcesywnie.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Resko, Piaseckich.

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Zajko,Gajko.

Bóg zapłać za dotychczasowe wpłaty i bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu tej reszty.