XIV Niedziela Zwykła (05.07.2020 – 12.07. 2020 r.)

Dzisiaj: –zapraszam na godz. 8.30na wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec całą W.Ż.R z racjii I niedzieli miesiąca,a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

W tygodniu: – codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 – w poniedziałek zapraszam Członków NNUJezusa na modlitwę do Ducha Świętego

– we wtorek zapraszam Czcicieli św. Aniołów

– w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w czwartek zapraszam na modlitwę o powołania kapłańskie z naszej Parafii

W przyszłą niedzielę: – zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 8.45

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujący Narzeczeni:

1. Izabela Worm, panna z par. naszej

2. Łukasz Ciszewski, kawaler z par. naszej

1. Anna Gryczewska, panna z Ełku

2. Kamil Pieloch, kawaler z par. naszej

Bóg zapłać za ofiary złożone na malowanie k-ła.

Bóg zpałać za sprzątania k-ła Rodzinie Państwa Młodych.

Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania mieszkańców z ul. Kościuszki

Dzisiaj: zapraszam na Mszę św. całą W.Ż.R z racjii I niedzieli miesiąca,a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

W przyszłą niedzielę:– ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe naszej Parafii ( II ndz. Miesiąca)

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Nitkowska, Drobisz

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Nitkowska, Kiełczewska.

Bóg zapłać, za obkoszenie trawy wokół kaplicy p. Katarzynie i Dariuszowi Pieloch.

W minionym tygodniu,zakończyliśmy wykonywanie wykończenia słupów w kaplicy. Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk za wykonanie tych prac.