XVIII Niedziela Zwykła (02.08.2020 – 09.08. 2020 r.)

Dzisiaj:– I niedziela miesiąca, zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą W.Ż.R a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

Rozpoczął się miesiąc sierpieńmiesiąc trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości, abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu. Podejmijmy też postanowienia, że nie będziemy w miesiącu sierpniu stawiać alkoholu i sami go używać.

W tygodniu: – codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

– jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. członków NNU Jezusa

– we wtorek zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Czcicieli św. Aniołów

– w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– I czwartek miesiąca, Święto Przemienienia Pańskiego; zapraszam na modlitwę o powołania kapłańskie

– I piątek miesiąca;Spowiedź od godz. 17.15

W przyszłą niedzielę: – ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

W minioną niedzielę, odbyło się spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej naszej Parafii. Zostały omówione sprawy malowania k-ła; prac na cmentarzu; przygotowywania dokumentów do złożenia wniosku o dofinansowanie termomodernizacji naszego k-ła; fundacji figury Jezusa Zmartwychwstałego, kończącego zewnętrzną Drogę Krzyżową. W minionym tygodniu, zostało przywiezione około 400 litrów farb do malowania k-ła.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Cmentarnej: p. Sulewscy; Chrzanowscy; Wróbel

Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, Rodziny z ul. Cmentarnej.

Przy wyjściu, do nabycia są książki o patronce teściowych. Zachęcam do zapoznania z tą pozycją i jej nabycia.

Dzisiaj– I niedziela miesiąca, zapraszam całą W.ŻR a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

I piątek miesiąca, Spowiedź od godz. 16.15 a później Msza św.

W przyszłą niedzielę:– ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Irena i Helena Gorzoch

Do sprzątania zapraszam naszych parafian: p. Łukasiak, Szeler

Bóg zapłać za ofiarę złożoną na okna, z Bobrów Bloków, w minionym tygodniu.