III Niedziela Adwentu (13.12. 2020 r. – 20.12. 2020 r.)

Dzisiaj:kolejna rocznica wybuchu stanu wojennego, polecajmy w naszych modlitwach wszystkie ofiary tych wydarzeń

– ofiary na tacę przeznaczone będąna potrzeby parafii (II niedziela miesiąca)

po Mszach św. Młodzież rozprowadzać będzie opłatki i świece Caritasu. Będziemy losować propozycję dobrego uczynku, na najbliższy tydzień. Przy wyjściu można losować kolejne dobre uczynki do pracy nad sobą w nadchodzącym tygodniu.

Trwa Adwent. Od jutra do soboty 19 grudnia, w godzinach od 17.00 do 18.00 zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu(adoracja w ciszy), w tym czasie będzie można skorzystać ze Spowiedzi przed Świętami( nie zostawiajmy na ostatnia chwilę Spowiedzi). Są to nasze indywidualne Rekolekcje Adwentowe, znajdźmy czas na spotkanie z Bogiem i adorację w ciszy.

W tym tygodniu:codziennie zapraszam na godz. 7.00 na Roraty. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi przed Roratami. W związku z tym nie będzie Mszy św. wieczorowych

w sobotę na godz. 10.00, zapraszam Panów do strojenia choinek

W piątek 18.12.2020, do południa, będę nawiedzał zgłoszonych chorych,z Sakramentami.

W przyszłą niedzielę:zapraszam na Koronkę na godz.8.45

po Mszach św. Młodzież rozprowadzać będzie opłatki i świece Caritasu

Nikt nie zgłosił się już do sprzątanie k-ła z ul. Wyszyńskiego, dlatego zapraszam do sprzątania, Rodziny z ul. Kajki

Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy: p.Żyżyk, Borzym . Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Marcikowska, Pietkiewicz

po Mszy św. można będzie nabyć poświęcone opłatki i świece Caritasu w zakrysti. Można wylosować nowe zadania dobrych uczynków na nadchodzący tydzień

trwa Adwent. W kościele parafialnym od poniedziałku 14 grudnia do soboty 19 grudnia, w godzinach od 17.00 do 18.00 zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu(adoracja w ciszy), w tym czasie będzie można skorzystać ze Spowiedzi przed Świętami( nie zostawiajmy na ostatnia chwilę Spowiedzi).

W przyszłą niedzielę zapraszam na Spowiedź od godz. 10.30.