IV Niedziela Adwentu (20.12. 2020 r. – 27.12. 2020 r.)

Dzisiaj:jeszcze tylko dzisiaj po Mszach św. Młodzież rozprowadzać będzie opłatki i świece Caritasu. Przy wyjściu można losować kolejne dobre uczynki do pracy nad sobą w nadchodzącym tygodniu.

Trwa Adwent.– do środy włącznie, w godzinach od 17.00 do 18.00 zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu(adoracja w ciszy), w tym czasie będzie można skorzystać ze Spowiedzi. W Święta nie będzie Spowiedzi.

Sprawy kanacelaryjne można załatwić tylko do środy po adoracji, do godz. 18.30. W Wigilię i w czasie Świąt, kancelaria jest nieczynna.

W tym tygodniu:codziennie, do środy włącznie, zapraszam na godz. 7.00 na Roraty. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi przed Roratami. Na zakończenie Rorat, w środę, dla tych którzy trwali na modlitwie przez cały Adwent, św. Mikołaj przygotował małe prezenty.

W czwartek Wigilia. Zapraszam na godz. 23.50, na montaż przygotowany przez Młodzież z KSM-u a po nim na Pasterkę. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i trzy posiłki w ciągiu dnia.

W Ur. Bożego Narodzenia oraz w II Dniu Świąt, Msze św. jak w niedzielę. W II Dniu Świąt, ofiary na tacę na WSD w Ełku.

Pragnę zachęcić Rodziny naszej Parafii, do włączenia się w dzieło modlitwy i ratunku naszych Rodzin, poprzez wspólną Rodzinną modlitwę w ramach: „40 dni oczyszczenia naszego Domu i ukrycia Go przed złem”. Rodzinna modlitwa rozpoczyna się od 25 grudnia i trwa nieprzerwaniedo 02 lutego 2021 roku. Przy wyjściu z k-ła, rozłożone są modlitewniki, które zawierają wszystkie modlitwy codzienne i akt zawierzenia Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu na zakończenie.

W przyszłą niedzielę:Święto Świętej Rodziny, będziemy się w tym dniu szczególnie modlić się za Rodziny naszej Parafii

Bóg zapłać p. Grzegorzowi Dąbrowskiemu, naszemu leśniczemu oraz Nadleśnictwu – Ełk, za ofiarowanie choinek do naszego k-ła. Panom Zenonowi Ciszewskiemu oraz Andrzejowi Worm za przywiezienie tych choinek. Pragnę podziękować, za obsadzenie choinek i udekorowanie k-ła światłami: p. Artur Hanczaruk; Krzysztof, Barbara; Wojciech i Karolina Kowalewska; Tomasz i Kasjan Jermak; Mariusz i Michał Cwalina; Arkadiusz i Julka Malinowska; Adam i Gabryś Kleban; Dawid i Dominik Andryszewski; Anna i Jan Seweryn; Kornel i Marcel Gajek; Eryk Radkiewicz.

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła Rodzinie z ul. Kajki: p. Barbarze;Krzysztofowi, Wojciechowi i Karolinie Kowalewskim.

Bóg zapłać za posprzątanie kaplicy: p. Marcikowska, Pietkiewicz

po Mszy św. można będzie nabyć poświęcone opłatki i świece Caritasu w zakrysti. Przy wyjściu można losować kolejne dobre uczynki do pracy nad sobą do Wigili.

Bóg zapłać p. Grzegorzowi Dąbrowskiemu, naszemu leśniczemu oraz Nadleśnictwu – Ełk, za ofiarowanie choinek, p. Dariuszowi Pieloch za ich przywiezienie.

W czwartek Wigilia. W tym dniu obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i trzy posiłki w ciągiu dnia. Nie będzie Mszy św. wieczorowej w Bobrach, zapraszam na godz. 24.00 do k-ła parafialnego. W Ur. Bożego Narodzenia oraz w II Dniu Świąt, Msze św. jak w niedzielę.

W II Dniu Świąt, ofiary na tacę na WSD w Ełku.