Niedziela Świętej Rodziny(27.12. 2020 r. – 03.01. 2021 r.)

Dzisiaj:Święto Świętej Rodziny, będziemy się w tym dniu szczególnie modlić się za Rodziny naszej Parafii. Dzisiaj Rodziny odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie, zapraszam.

W tym tygodniu:– od jutra wracamy do odprawiania Mszy sw. wieczorowych o godz.18.00. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30

– jutro, Święto św. Młodzianków, zapraszam na Nabożeństwo z tej okazji na godz. 17.30

– w czwartek, zapraszam na nabożeństwo dziękczynne, kończące rok o godz. 17.30, a później na Mszę św. dziękczynną

w piątek Nowy RokUr. Św. Bożej Rodzicielki; Msze św. jak w niedzielę

I sobota miesiąca, zapraszam na Różaniec o godz. 17.30 i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP

Pragnę zachęcić Rodziny naszej Parafii, do włączenia się w dzieło modlitwy i ratunku naszych Rodzin, poprzez wspólną Rodzinną modlitwę w ramach: „40 dni oczyszczenia naszego Domu i ukrycia Go przed złem”. Rodzinna modlitwa rozpoczyna się od 25 grudnia i trwa nieprzerwaniedo 02 lutego 2021 roku. Przy wyjściu z k-ła, rozłożone są modlitewniki, które zawierają wszystkie modlitwy codzienne i akt zawierzenia Rodziny Świętej Rodzinie z Nazaretu na zakończenie.

W przyszłą niedzielę:zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Rożańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

na każdej Mszy św. złożę sprawozdanie podsumowujące cały rok działalności naszej Parafii

Zapraszam, w sobotę, do sprzątanie k-ła Rodziny z ul. B.Prusa (proszę o ustalenie godziny)

W tygodniu proszę o zgłaszanie małżeństw, które w styczniu obchodzą swoje jubileusze.

Decyzją Ks. Biskupa, tegoroczna wizyta duszpasterska(kolęda) zostaje przeniesiona na inny czas, ze względu na trwającą pandemię. W związku z tym, będę zapraszał na Mszę św. Rodziny z poszczególnych ulic, na wspólną modlitwę. Po Mszy św. każda Rodzina otrzyma wodę świeconą i tekst modlitwy do poświęcenia swojego domu. Bardo proszę, by znaleźć sobie dogodny czas by Rodzina zgromadziła się na wspólnej modlitwie, prosząc Boga o błogosławieństwo i poświęciła swój dom.

Do sprzątania kaplicy: p. Laszczkowska, Statkiewicz

W piątek Nowy RokUr. Św. Bożej Rodzicielki; Msze św. jak w niedzielę

W przyszłą niedzielę:zapraszam Wspólnotę Żywego Rożańca z racjii I niedzieli miesiąca