Niedziela Chrztu Pańskiego (10.01.2021 r. – 17.01.2021r.)

Dzisiaj: Niedziela Chrztu Pańskiego; na każdej Mszy św. odnowimy nasze przyrzeczenia chrzcielne. Kończymy dzisiaj liturgicznie, okres Bożego Narodzenia, chociaż w tradycji k-ła, trwać będzie on jeszcze do 02 lutego. – zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 8.45

ofiary na tacę na potrzeby naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

W minionym tygodniu modliliśmy się za Rodziny naszej Parafii w ramach tegorocznej „kolędy”. Gdyby ktoś chciał, pobłogosławić swoją Rodzinę i dom, to można zabrać modlitwę i wodę święconą. Pragnę podziękować, za wszelkie ofiary złożone ale też przesłane na konto parafialne.

W minionym tygodniu, została założona i uruchomiona pompa ciepła, która podgrzewa podłogę w zakrystii, prezbiterium i fragmencie k-ła. Pragnę bardzo gorąco podziękować p. Józefowi Gajek za ufundowanie całej instalacjii.

W tym tygodniu:– codziennie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową o godz.18.00.

zapraszam: w poniedziałek na Nabożeństwo do Ducha Św.; we wtorek na Nabożeństwo do Aniołów; w środę do św. Józefa; w czwartek w intencji Kapłanów i powołań; w piątek do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę:zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 8.45

W miniony piątek nikt nie zgłosił się do sprzątanie k-ła z ul. B.Prusa. Zapraszam, w piątek, po Mszy św. wieczorowej, do sprzątanie k-ła Rodziny z ul. Nowowiejskiej 1.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy, Rodzinom: p. Zalewskich, Cybulskich. Do sprzątania kaplicy: p.Gutowscy, Nasiadko

DzisiajNiedziela Chrztu Pańskiego; na Mszy św. odnowimy nasze przyrzeczenia chrzcielne

– zapraszam na Mszę św. w intencjii Mieszkańców Bobrów, Miechowa, Niedźwiedzkich. Po Mszy św. Rodziny, otrzymają wodę święconą oraz modlitwę poświęcenia domu. Bardzo proszę, znaleźć sobie dogodny czas, by Rodzina zgromadziła się na wspólnej modlitwie, prosząc Boga o błogosławieństwo i poświęciła swój dom w tym Nowym Roku.