XXI Niedziela Zwykła (22.08.2021 – 29.08.2021)

Dzisiajw miesiącu sierpniu zachęcam do podjęcia trudu abstynencji od alkoholu by ratować ludzi uzależnionych

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

– poniedziałek, Członków DNNUJ

– wtorek, czcicieli św. Aniołów

– środa, św. Józefa –Mężczyzn

w czwartek, Ur. NMP Częstochowskiej

– w piątek, zapraszam na godz.17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, z możliwością uzyskania odpustu zupełnego

w sobotę, zapraszam na Mszę św. Mężczyzn z Bractwa św. Józefa, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

W przyszłą niedzielę:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– z naszego k-ła, wyruszyo godz. 9.00 -Piesza Pielgrzymka Mężczyzn, do par. M.Boskiej Częstochowskiej w Drygałach. Po Mszy św. Odpustowej, w Drygałach,ks. Biskup zawierzy Mężczyzn Matce Bożej. Zachecam naszych Mężczyzn do udziału w tej Pielgrzymce.

Bóg zapłać, za posprzątanie naszego k-ła Państwu Młodym.

Do sprzątania, w czwartek poMszy św. zapraszam Rodzinę Państwa Młodych.

W minionym tygodniu, została wykoszona trawa na cmenatrzu, proszę o uporządkowanie przy swoich grobach.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p.Waszkiewicz, Bałdyga. Do sprzątania kaplicy zapraszam: p. Nerkowska, Nerkowska

Bóg zapłać za wykoszenie trawy wokół kaplicy p. Dariuszowi Kudrawiec.