XXIV Niedziela Zwykła (12.09.2021 – 19.09.2021)

Dzisiaj uroczystość beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Elżbiety Czackiej, niewidomej założycielki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

zapraszam na Mszę św. o godz. 13.00 – Dzieci z klas I z tornistrami i przyborami szkolnymi, które zostaną poświęcone

ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii (II ndz. Miesiąca)

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

– w poniedziałek, zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 17.15 – Różaniec Fatimski, Procesja i Msza św. wieczorowa. Proszę o przygotowanie Pań do niesienia Figury

– wtorek, Święto Podwyższenia Krzyża św. Zapraszam na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową. Po Mszy św. zostanie poświęcony nowy krzyż misyjny przy naszym k-le oraz zostaną poświęcone tablice, upamiętniające Sny św. Józefa, na naszej Drodze Krzyżowej

– w środę, zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w piątek, 82 rocznicy bestialskiej napaści Związku Radzieckiego na Polskę

– w sobotę Święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i Młodzieży

W przyszłą niedzielę: – zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– zapraszam na godz. 12.30 – dzieci z klas III i IV na spotkanie organizacyjne Dziecięcej Grupy Czcicieli św. Aniołów

Zapraszam na spotkania w niedzielę 26.09, na Mszę św. o godz. 13.00 – Rodziców i Młodzież z klas VIII, a po Mszy św. na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

Bóg zapłać, za posprzątanie naszego k-ła naszych Parafian ul. Lipowej: p. Syryca, Cholewińskim, Zabaźnym, Gasperowicz i Markowi Dąbrowskiemu

Do sprzątania, w piątekpoMszy św. zapraszam naszych Parafian z ul. Małeckich.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby remontu naszych schodów. Wpłynęło 3 wpłaty.

Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk, Jackowi Puczydłowskiemu i Andrzejowi Ziemkiewiczowi oraz Rodzinie P. Kuchcik za wykonanie, postawienie krzyża, zamontowanie tablic oraz p. Józefowi Gajek i Jego Pracownikom za pomoc w tych pracach.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Helenie Gorzoch, Jadwidze Pietkiewicz, Alicji i Telesforowi Łukasiak, Urszuli Berezowiec, Bogumile Waszkiewicz, Alicji Laszczkowskiej, Wiolettcie i Dariuszowi Kudrawiec, Krzysztofowi Borzym . Do sprzątania zapraszam: p. Czubak, Kudrawiec.

Bóg zapłać p. Prezesowi i PUK-owi z Prostek za udostępnienie rusztowń do malowania naszej kaplicy.

Nasz Odpust ku czci św. Stanisława, przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00. Proszę o przygotowanie procesjii.