Kolęda 2022

Zasady tegorocznej tzw. kolędy w naszej Parafii:

podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Od jutra zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 Rodziny z poszczególnch ulic. Będą przygotowane dla każdej Rodziny ampułka z wodą święconą, schemat modlitwy błogosławieństwa domu i Rodziny. Pytano o ofiary, które tradycyjnie składano na potrzeby Parafii z racjii kolędy: jeżeli ktoś czuję taką wolę i potrzebę wsparcia naszej Parafii to może je przesłać na konto Parafi albo złożyć w kopercie na tacę.

Program Mszy św:

pon. Nowowiejska, Piłsudzkiego, Sikorskiego, Kolonia Górna, św. Dominika, Ełckiej;

wt. Kościuszki, Polnej, Cmentarnej, Nadrzecznej, B.Prusa, Zdunek;

śr. Szosa Bajtkowska, Małeckich, Domu Nauczyciela, Rozdzielni, Stacjii PKP, Koloni, Baran;

czw. St. Wyszyńskiego, Maleczewa Pap. J.PII, Sportowej, Lipowej, Kajki, Polnej, bł. kard. Wyszyńskiego