XVII Niedziela Zwykła (24.07.2022 – 31.07.2022)

Dzisiaj:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.00 – poświęcenie samochodów, pojazdów z racjii Wsp. św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na wsparcie MIVA Polska, która wspiera misjonarzy w zakupie pojazdów

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W tym tygodniu: – zapraszam na Nabożeństwa z wystawieniem Najśw. Sakramentu, codziennie o godz. 17.30

– w środę zapraszam na spotkanie formacyjne Mężczyzn z Bractwa św. Józefa po Mszy św.

-w czwartek, 28 lipca gościć będziemy w naszej Parafii, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę,okołogodz. 9.00. W tym roku śniadanie dla Pielgrzymów przygotowują nasi Parafianie z Bobrów.

Bardzo proszę o zgłaszanie swoich jubileuszy obchodzonych w sierpniu do kacelarii, byśmy mogli się w tych intencjach pomodlić.

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Kościuszki: p. Kuć, Tarasewicz

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek Rodzinę Państwa Młodych.

W minionym tygodniuBóg zapłać Wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli swoją ofiarę na ogrzewanie. Wpłynęło 4 wpłaty.

– trwa remont schodów do bocznego wejścia, oraz wejścia do salek w piwnicach

został wykoszony cmentarz, bardzo proszę o uporządkowanie swoich grobów

zostały na cmenatrzu, postawione znaki informująceo podziale na sektory naszego cmentarza. Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk za ich wykonanie oraz boksów na wieńce, wiązanki sztuczne i wieńce, wiązanki naturalne. P. Andrzejowi Ziemkiewiczowi za pomoc w wykonaniu tych prac

zachęcam do korzystania z małej biblioteki św. Józefa w bocznym wyjściu.

Bóg zapłać za sprzatanie kaplicy p.Siłakowska, Ptak. Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Łukasiak, Gąsiewska.

W czwartek, 28 lipca około godz. 9.00- gościć będziemy w naszej Parafii, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bardzo proszę, o upieczenie ciast dla Pielgrzymów oraz przynoszenie warzyw: pomidorów, ogórków itp. do naszej p. Sołtys.