XVIII Niedziela Zwykła (31.07. – 07.08.2022)

Dzisiaj:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W sierpniu rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podjęcia postanowienia wytrwania w abstynencji w tym miesiąca.

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Różańca

W tym tygodniu: – zapraszam na Nabożeństwa z wystawieniem Najśw. Sakramentu, codziennie o godz. 17.30

I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania

I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30

I sobota miesiąca. Różaniec prowadzą wszyscy, którzy podjęli trud Duchowej Adopcjii Dziecka Poczętego

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych.

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek naszych Parafian z ul. Kościuszki.

Bóg zapłać p. Andrzejowi Worm za naprawę naszego sprzętu do koszenia trawy.

Bóg zapłać za sprzatanie kaplicy p. Łukasiak, Gąsiewska. Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Białczak, Filemonow.

Bóg zapłać wszystkim, którzy pomogli przygotować śniadanie dla naszych Pielgrzymów zmierzających na Jasna Górę.

W minioną niedzielę złożono ofiarę na remont naszej kaplicy z Bloków i Wioski. Bóg zapłać za ofiary złożone na ten cel. Zostały już rozpoczęte prace przy naszej kaplicy.