1.    W dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do Mszy św. o godz. 18.00.
2.    W każdą środę po zakończeniu Adoracji, bezpośrednio przed Mszą św. o godz. 18.00 – Nabożeństwo do św. Józefa.
3.    W każdy czwartek przed Mszą św. wieczorową na zakończenie adoracji – Koronka do Miłosierdzia Bożego. W każdy I czwartek miesiąca Komunia św. pod dwiema postaciami.
4.    W I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 10.30.
5.    W I czwartek miesiąca na zakończenie Adoracji przed Mszą św. o godz. 18.00 – Modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6.    W I piątek miesiąca na zakończenie Adoracji przed Mszą św. o godz. 18.00 – Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.    W I sobotę miesiąca – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec  o godz. 17.30 i Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny. Spotkanie Wspólnot Żywego Różańca
8.    Nabożeństwo majowe – Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny.
       Nabożeństwo czerwcowe – Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
       Nabożeństwo październikowe – Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Różaniec św.
       W niedziele nabożeństwo majowe, czerwcowe i październikowe bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9.00.
9.    Listopad – Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Wypominki za zmarłych.
11.  Wielki Post - Droga Krzyżowa: piątek - godz. 17.30 (dla wszystkich), godz. 14.30 (dla dzieci).
                         - Gożkie Żale: niedziela - po Mszy św. o godz. 9.00 (Nowa Wieś Ełcka) i godz. 10.45 (Bobry).