1.    Bóg zapłać za posprzątanie kościoła w tym tygodniu rodzinom Paniom: Górskiej, Kiecko, Nowosza i Sobolewskiej z ul. Małeckich. Na przyszły tydzień zapraszam kolejne rodziny z ul. Małeckich. Najlepiej będzie posprzątać kościół we czwartek przed południem lub tuż po południu, albo we środę po Mszy św. Proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu.
2.    Natomiast we środę po Mszy św. gdzieś na godz. 15.00 zapraszam chętnych do pomocy w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Zapraszam młodzież i starszych, wszyscy będą mile widziani. Przygotujemy Grób i Ciemnicę.
3.    Wielki Czwartek – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00, jest to pamiątka ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa i Eucharystii. Adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy do 21.30.
4.    Wielki Piątek – Droga Krzyżowa o godz. 15.00. Nabożeństwo Męki Pańskiej i Adoracji Krzyża o 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie do godz. 21.30.
5.    Wielka Sobota – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30. Błogosławieństwo pokarmów wielkanocnych o godz. 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00. Podczas błogosławieństwa pokarmów będzie można złożyć ofiarę na prace remontowe prowadzone przy naszym kościele.
6.    W Wielką Sobotę Msza Wigilii Paschalnej o godz. 19.00. Msza rozpocznie się od poświęcenie ognia (tak jak w latach ubiegłych prosimy naszych strażaków o przygotowanie ogniska). Na Mszę przynosimy ze sobą świece. Adoracja do godz. 21.30.
7.    Niedziela Wielkanocna - wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 5.30, a o 6.00 Procesja i Msza św. Rezurekcyjna. Następna Msza św. w Nowej Wsi Ełckiej dopiero o godz. 12.30. Nie ma Mszy św. o godz. 9.00. Proszę o przygotowanie procesji. Zapraszamy dzieci, które były w ubiegłym roku u I Komunii św., które przygotowują się w tym roku do I Komunii św., oraz młodsze i starsze dzieci, które chcą sypać kwiatki na procesji, na próbę, która odbędzie się we środę o godz. 16.30.
8.    Przypominamy, że przeprowadziliśmy przedświąteczną zbiórkę produktów żywnościowych dla osób potrzebujących pomocy z naszej parafii. Bóg zapłać! Dziękuję również za ofiary pieniężne złożone na ten cel. Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z naszego Caritasu za pracę i poświęcony czas.
9.    Jest do nabycia nowy kwietniowy numer Martyrii.
10.     Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.