Dzisiaj - dzisiaj Wigilia. Obowiązuje nas w tym dniu, tradycyjnie, mimo niedzieli, wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. jak w niedzielę. Msza wieczorowa w Bobrach o godz. 22.00 a Pasterka u nas o godz. 24.00. W I i II Dzień Świąt Msze św. jak w niedzielę. W drugi Dzień Świąt ofiary na tacę przeznaczone są na WSD w Ełku.

jeszcze dzisiaj PZ Caritas, rozprowadza opłatki i świece przy wyjściu z k-ła po każdej Mszy św.

W przyszłą niedzielę: - zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo dziękczynne za przeżyty Stary Rok.

W tym tygodniu: - od środy codziennie wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

Bóg zapłać za sprzątania k-ła mieszkańcom z ul. Pap. Jana Pawła IIp. Martynie, Dorocie i Tomaszowi Jermak; Krystynie i Wiesławowi Rutkowskim . W związku ze ślubem w sobotę, zapraszam do sprzątania k-ła Rodzinę Państwa Młodych.

Bóg zapłać, naszemu Panu Leśniczemu Tadeuszowi, za dostarczenie choinek do naszego k-ła. Pragnę też podziękować za obsadzenie choinek oraz ich przybranie: p. Dorocie Seweryn; Mirosławie Wróbel; Karolinie Gutowskiej; Mirosławowi Radywoniuk; Mateuszowi Komarowskiemu; Tomaszowi Jermak oraz p. Wiesławowi i Krystynie Rutkowskim za wykonanie podłączeń elektrycznych.

W czwartek 28 grudnia organizowany jest w Ełku, Marsz w Obronie Życia. Rozpoczęcie o godz. 17.15 w Parafii św. Jana Apostoła i Ewangelisty, przejście do Parafii Katedry w Ełku. Zachęcam do udziału w tym Marszu.