Dzisiaj - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

- zapraszam na Mszę św. Rodziców Dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. a po Mszy św. na spotkanie

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

- w poniedziałek zapraszam Członków NNU Jezusa, na Nabożeństwo o godz. 17.30

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinom z ul. Pap. Jana Pawła: Rodzinie Malinowskich; Cwajda. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania k-ła, kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Został wykonany nowy klęcznik na Nabozeństwa.

Trwa Wizyta duszpasterska w naszej Parafii do czwartku włącznie. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Jeszcze w tym tygodniu Msze św. wieczorowe, odprawiane są w intencji naszych Parafian , na które zapraszam. Kolęda rozpoczyna się od godz. 15.00. Program Kolędy:

Poniedziałek 15.01 - Zdunki, Maleczewo

Wtorek 16.01. – Niedźwiedzkie, Bobry Pałac; Miechowo, Bobry 2,3

Środa 17.01. - Bobry Wieś,10,11; Bobry 4,6,7,8,9

Czwartek 18.01. - Bobry 1A,2A; 3A,4A

ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Niedziela Chrztu Pańskiego (07.01-14.01. 2018 r)

Dzisiaj - po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec z racji I niedzieli miesiąca

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (w II niedzielę miesiąca)

- zapraszam na Mszę św. Rodziców Dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. a po Mszy św. na spotkanie

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinom z ul. Pap. Jana Pawła II: Jagiełło; Zalewskich, Kowalskich. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania k-ła, kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Trwa Wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Proszę o przygotowanie na stole: Krzyżyka,Pisma św. wody święconej, kropidełka, świecy. Dzieci i młodzież powinny mieć przygotowane zeszyty do religii. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Msze św. wieczorowe odprawiane są w intencji naszych Parafian z tych ulic, na które zapraszam. Kolęduje od godz. 15.00 dwóch Księży: ks. Karol i ks. Maciej . Prosiłbym o przygotowanie na koniec kolędy jakiegoś posiłku dla Księży. Program Kolędy:

Poniedziałek 08.01 - ul. Lipowa

Wtorek 09.01. – ul. Ełcka, Wyszyńskiego

Środa 10.01. - ul. Małeckich, Sportowa

Czwartek 11.01. –ul. Kajki, Pap. Jana Pawła II; B.Prusa; Kościuszki 1-11

Piątek 12.01. - ul. Kościuszki 12-39

Sobota 13.01. - od godz. 10.00 - Barany (wszystkie ulice), Żabie Oczko

Poniedziałek 15.01 – Zdunki, Maleczewo

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Niedziela Świętej Rodziny (31.12.2017- 07.01.2018)

Dzisiaj - zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo dziękczynne za przeżyty Stary Rok.

W przyszłą niedzielę: - po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec z racji I niedzieli miesiąca

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

- I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca; do południa odwiedziny chorych; spowiedź dla dzieci od godz. 17.30

- w sobotę Ur. Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę, na każdej Mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Zapraszam na godz. 18.00 na montaż słowno-muzyczny nawiązujący do okresu Bożego Narodzenia a później zapraszam wszystkie Wspólnoty działające przy naszej Parafii na spotkanie opłatkowe

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinie Państwa Młodych. W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszam do sprzątania k-ła kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Od wtorku 02 stycznia rozpoczynamy Wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Proszę o przygotowanie na stole: Pisma św. wody święconej, kropidełka, świecy. Dzieci i młodzież powinny mieć przygotowane zeszyty do religii. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Będzie kolędowało dwóch Księży: ks. Karol i ks. Maciej Gilewski. Prosiłbym o przygotowanie na koniec kolędy jakiegoś posiłku dla Księży. Program Kolędy:

Wtorek 02.01. – Kolonia Górna, ul. Nowowiejska 8,9,15,15A, 29,31; p. Kasztelan

Środa 03.01. - Szosa Bajtkowska

Czwartek 04.01. – ul. Nowowiejska 1-3; 4-5

Piątek 05.01. - ul. Nowowiejska 6-7; Polna, Nadrzeczna, Cmentarna

ks. Proboszcz