Uwaga
  • Funkcje poczty zostały wyłączone i w związku z tym wiadomość nie zostanie wysłana.

VI Niedziela Zwykła (11.02.2017- 18.02. 2018)

Dzisiaj:- ofiary na tace przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii ( jak w każdą II niedzielę miesiąca)

- na Mszę św. o godz. 9.00, zapraszam szczególnie Chorych. Obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Będziemy modlić się za Chorych z naszej Parafii i udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych tym, którzy będą ten Sakrament chcieli przyjąć

- zapraszam na godz. 12.00 dzieci komunijne na spotkanie a po Mszy św. na spotkanie Rodziców Dzieci komunijnych

W przyszłą niedzielę:- po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali

W tym tygodniu:- zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

- Środa Popielcowa. W tym dniu obowiązuje nas post ścisły pod karą grzechu ciężkiego (trzy posiłki bez mięsa, w tym jeden do syta). Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 11.00; w Bobrach 16.30 i wieczorowa o godz. 18.00. Rozpoczynamy czas Wielkiego Postu, zróbmy na ten czas stosowne postanowienia naprawy naszego życia.

- w piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. W czasie wieczorowej Mszy św. zbierane będą ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego

- w sobotę zapraszam na godz. 11.00 Ministrantów i Kandydatów na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Wyszyńskiego: Rodzinom: Mirota, Wierzbickich; Szierzputowskich. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 kolejnych mieszkańców z ul. Wyszyńskiego.

W minionym tygodniu zostały zakupione nowe obrusy na ołtarze, na Wielki Post.

Bobry: - Środa Popielcowa godz.16.30. Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątek godz. 16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św.

ks. Proboszcz

 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

V Niedziela Zwykła (04.02.2017- 11.02. 2018)

Dzisiaj: - zapraszam na godz. 9.00 na Mszę św. Członków Wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy św. na Różaniec

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tace przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii ( jak w każdą II niedzielę miesiąca)

- na Mszę św. o godz. 9.00, zapraszam szczególnie Chorych. Obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. W czasie Mszy św. modlić się będziemy za Chorych z naszej Parafii i udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych tym, którzy będą ten Sakrament chcieli przyjąć

- zapraszam na godz. 12.00 dzieci komunijne na spotkanie a po Mszy św. na spotkanie Rodziców Dzieci komunijnych

W tym tygodniu:- zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

- jutro Wsp. św. Agaty, na Mszy św. poświęcony zostanie chleb z tej okazji

- w piątek zapraszam na spotkanie o godz. 17.00 Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

- w piątek po Mszy św. wieczorowej ks. Karol zaprasza na spotkanie formacyjne KSM-u

- w sobotę zapraszam na godz. 11.00 Ministrantów i Kandydatów na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Wyszyńskiego: Rodzinom: Duda; Bućko; Płockich. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 kolejnych mieszkańców z ul. Wyszyńskiego. Bóg zapłać Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania oraz Ministrantom młodszym, za uprzątnięcie szopki, choinek z kościoła, po świętach.

W minionym tygodniu zostały założone kolejne trzy witraże. Pragnę bardzo gorąco podziękować Fundatorom tych witraży. Zgłosili się już Fundatorzy, na ostatni witraż,który będziemy chcieli wykonać do Wielkanocy. W tej chwili też przygotujemy projekt wykonania balustrad przed prezbiterium.

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

IV Niedziela Zwykła (28.01.2017- 04.02. 2018)

W tym tygodniu:- zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

- I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie,zakonne i misyjne

- w piątek Św. Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej Gromnicznej). Msze św.: w Bobrach o godz. 16.30 i wieczorowa o godz. 18.00, przynosimy ze sobą gromnice do poświęcenia. W tradycji polskiej, kończymy już okres świętowania Bożego Narodzenia, rozbieramy choinki, światełka. Ofiary w tym dniu składane na tacę przeznaczone są na fundusz zakonów kontemplacyjnych. W tym dniu, do południa odwiedziny chorych. Spowiedź dla dzieci od godz. 17.30.

- I sobota miesiąca, o godz. 17.30 – Różaniec i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam szczególnie Członków Wspólnoty Żywego Różańca

W przyszłą niedzielę: - zapraszam na godz. 9.00 na Mszę św. Członków Wspólnoty Żywego Różańca a po Mszy św. na Różaniec

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Wyszyńskiego: Państwu Stanisławie, Józefowi, Agnieszce, Mariuszowi Gajkom. Do sprzątania k-ła w sobotę na godz. 10.00 kolejnych mieszkańców z ul. Wyszyńskiego.

Proszę o zgłaszanie Małżeństw,które w lutym obchodzą rocznicę zawarcia Sakramentu Małżeństwa, byśmy w przyszłą niedzielę mogli za nich się pomodlić.

W czasie ferii zimowych nie ma żadnych spotkań formacyjnych dla dzieci i młodzieży

Ks. Karol przypomina o organizowanej pielgrzymce do Medjugorje na przełomie lutego i marca. Data pielgrzymki została nieco zmodyfikowana, a jej cena obniżona. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Karola, lub przeczytać w ogłoszeniu umieszczonym w gablotce.

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

III Niedziela Zwykła (21.01.2017- 28.01. 2018)

Dzisiaj: - pamiętajmy w modlitwach o naszych Babciach a jutro o naszych Dziadkach z racji ich święta

W tym tygodniu: - trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan

- zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

Niestety, w sobotę, nikt nie zgłosił się do sprzątania z ul. Pap. Jana Pawła II. Wynika z tego, że nie ma już na tej ulicy chętnych do sprzątania k-ła, dlatego w sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania k-ła mieszkańców z ul. Wyszyńskiego.

W czasie ferii zimowych nie ma żadnych spotkań formacyjnych dla dzieci i młodzieży

Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Pragnę gorąco podziękować ks. Karolowi i ks. Maciejowi za tę posługę. Bóg zapłać Wszystkim naszym Parafianom, którzy zaprosili Kapłanów do swoich Rodzin i domów. Składam podziękowania za bardzo gościnne przyjęcie Kapłanów w wielu domach oraz za ofiary złożone z tej okazji na potrzeby naszej Parafii. Gdyby ktoś, kto nie mógł przyjąć kapłana z różnych powodów, chciał jeszcze spotkać się z kapłanem, to proszę o zgłoszenie takiej prośby w kancelarii.

Ks. Karol przypomina o organizowanej pielgrzymce do Medjugorje na przełomie lutego i marca. Data pielgrzymki została nieco zmodyfikowana, a jej cena obniżona. Szczegółowe informacje można uzyskać u ks. Karola, lub przeczytać w ogłoszeniu umieszczonym w gablotce.

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

II Niedziela Zwykła (14.01.2017- 21.01. 2018)

Dzisiaj - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

- zapraszam na Mszę św. Rodziców Dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. a po Mszy św. na spotkanie

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

- w poniedziałek zapraszam Członków NNU Jezusa, na Nabożeństwo o godz. 17.30

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinom z ul. Pap. Jana Pawła: Rodzinie Malinowskich; Cwajda. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania k-ła, kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Został wykonany nowy klęcznik na Nabozeństwa.

Trwa Wizyta duszpasterska w naszej Parafii do czwartku włącznie. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Jeszcze w tym tygodniu Msze św. wieczorowe, odprawiane są w intencji naszych Parafian , na które zapraszam. Kolęda rozpoczyna się od godz. 15.00. Program Kolędy:

Poniedziałek 15.01 - Zdunki, Maleczewo

Wtorek 16.01. – Niedźwiedzkie, Bobry Pałac; Miechowo, Bobry 2,3

Środa 17.01. - Bobry Wieś,10,11; Bobry 4,6,7,8,9

Czwartek 18.01. - Bobry 1A,2A; 3A,4A

ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Niedziela Chrztu Pańskiego (07.01-14.01. 2018 r)

Dzisiaj - po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec z racji I niedzieli miesiąca

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (w II niedzielę miesiąca)

- zapraszam na Mszę św. Rodziców Dzieci, przygotowujących się do I Komunii św. a po Mszy św. na spotkanie

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinom z ul. Pap. Jana Pawła II: Jagiełło; Zalewskich, Kowalskich. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania k-ła, kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Trwa Wizyta duszpasterska w naszej Parafii. Proszę o przygotowanie na stole: Krzyżyka,Pisma św. wody święconej, kropidełka, świecy. Dzieci i młodzież powinny mieć przygotowane zeszyty do religii. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Msze św. wieczorowe odprawiane są w intencji naszych Parafian z tych ulic, na które zapraszam. Kolęduje od godz. 15.00 dwóch Księży: ks. Karol i ks. Maciej . Prosiłbym o przygotowanie na koniec kolędy jakiegoś posiłku dla Księży. Program Kolędy:

Poniedziałek 08.01 - ul. Lipowa

Wtorek 09.01. – ul. Ełcka, Wyszyńskiego

Środa 10.01. - ul. Małeckich, Sportowa

Czwartek 11.01. –ul. Kajki, Pap. Jana Pawła II; B.Prusa; Kościuszki 1-11

Piątek 12.01. - ul. Kościuszki 12-39

Sobota 13.01. - od godz. 10.00 - Barany (wszystkie ulice), Żabie Oczko

Poniedziałek 15.01 – Zdunki, Maleczewo

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Niedziela Świętej Rodziny (31.12.2017- 07.01.2018)

Dzisiaj - zakończenie Starego Roku. Po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo dziękczynne za przeżyty Stary Rok.

W przyszłą niedzielę: - po Mszy św. o godz. 9.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, Różaniec z racji I niedzieli miesiąca

W tym tygodniu: - zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

- I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca; do południa odwiedziny chorych; spowiedź dla dzieci od godz. 17.30

- w sobotę Ur. Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę, na każdej Mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Zapraszam na godz. 18.00 na montaż słowno-muzyczny nawiązujący do okresu Bożego Narodzenia a później zapraszam wszystkie Wspólnoty działające przy naszej Parafii na spotkanie opłatkowe

Bóg zapłać za sprzątania k-ła w minionym tygodniu Rodzinie Państwa Młodych. W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszam do sprzątania k-ła kolejnych mieszkańców z ul. Pap. Jana Pawła II.

Od wtorku 02 stycznia rozpoczynamy Wizytę duszpasterską w naszej Parafii. Proszę o przygotowanie na stole: Pisma św. wody święconej, kropidełka, świecy. Dzieci i młodzież powinny mieć przygotowane zeszyty do religii. Woda święcona jest przy bocznym ołtarzu. Będzie kolędowało dwóch Księży: ks. Karol i ks. Maciej Gilewski. Prosiłbym o przygotowanie na koniec kolędy jakiegoś posiłku dla Księży. Program Kolędy:

Wtorek 02.01. – Kolonia Górna, ul. Nowowiejska 8,9,15,15A, 29,31; p. Kasztelan

Środa 03.01. - Szosa Bajtkowska

Czwartek 04.01. – ul. Nowowiejska 1-3; 4-5

Piątek 05.01. - ul. Nowowiejska 6-7; Polna, Nadrzeczna, Cmentarna

ks. Proboszcz