Dzisiaj:- ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej Parafii

- zapraszam na Mszę św. o godz. 12.30 Rodziców Młodzieży,która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. na spotkanie.

- można składać jałmużnę postną na zakup żywności dla potrzebujących rodzin do skarbonki. Do nabycia są też świece Caritasu – Paschałki.

W przyszłą niedzielę:- zmiana czasu na letni (przestawiamy zegarek o godzinę do przodu), porządek Mszy św. już według czasu letniego

- zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali na godz. 8.30

- Niedziela Palmowa, zapraszam wszystkich na Mszę św. o godz. 9.00. Rozpoczynamy naszą Uroczystość przy krzyżu misyjnym,gdzie będzie poświęcenie palm później, udamy się w uroczystej procesji wokół k-ła. Na koniec Mszy św. wybierzemy prawdziwą, największą i własnoręcznie wykonaną palmę i ją nagrodzimy. Poświęcenie palm na Mszy św. o godz. 12.30

W tym tygodniu:- codziennie zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adorację

- jutro ur. św. Józefa; zapraszam na adorację członków NNU Jezusa

- we wtorek zapraszam na Mszę św. Zelatorki Żywego Różańca a po Mszy św. na spotkanie

- w środę zapraszam Mężczyzn na Nabożeństwo do św. Józefa

- w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30. W czasie wieczorowej Mszy św. zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Przypominam, że codziennie można skorzystać ze Spowiedzi pół godziny przed Mszą św. wieczorową. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać do Wielkiego Tygodnia.

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Nowowiejskiej 1: P. Wasilewskim; Gudel, Sielawko. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 kolejnych naszych Parafian z ul. Nowowiejskiej

Szkolne Koło Caritas wraz z Opiekunami składa Bóg zapłać za złożone produkty żywnościowe w sklepach. Zapraszamy Rodziny po odbiór tych darów żywnościowych we wtorek 27 marca do salki w godzinach 15.30-16.30.

Bobry: - Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Madajczyk, Laskowskich . Do sprzątania zapraszam w sobotę 24 marca: p. Matan, Żwirbla

- w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.

- w przyszłą niedzielę:Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy naszą Uroczystość przy krzyżu misyjnym,gdzie będzie poświęcenie palm później, udamy się w uroczystej procesji wokół kaplicy. Na koniec Mszy św. wybierzemy prawdziwą, największą i własnoręcznie wykonaną palmę i ją nagrodzimy.

ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dzisiaj:- po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali

- kończymy nasze Rekolekcje, ofiary na tacę przeznaczone są dla ks. Rekolekcjonisty.

W przyszłą niedzielę:- ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej Parafii

- zapraszam na Mszę św. o godz. 12.30 Rodziców Młodzieży,która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. na spotkanie.

W tym tygodniu:- codziennie zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz adorację

- jutro zapraszam na adorację członków NNU Jezusa

- w środę zapraszam Mężczyzn na Nabożeństwo do św. Józefa

- w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30. W czasie wieczorowej Mszy św. zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Prusa: P. Rusnarczyk; Szulc. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 naszych Parafian z ul. Nowowiejskiej(według przyjętej wcześniej kolejności)

W dniach 16 i 17 marca w sklepach w Nowej Wsi Ełckiej, odbędzie się zbiórka żywności prowadzona przez Szkolne Koło Caritas na rzecz Rodzin potrzebujących w naszej Parafii. Bardzo proszę o wsparcie tej inicjatywy. Można też składać jałmużnę postną na ten cel do skarbonki. Można też nabywać świece Caritasu – Paschałki.

Bobry: - Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Dudkowskich; Zalewskich. Do sprzątania zapraszam w przyszłym tygodniu : p. Madajczyk, Laskowskich a w sobotę 24 marca: p. Matan, Żwirbla                                       

- w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16.30.

 ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

III Niedziela Wielkiego Postu (04.03.2017- 11.03. 2018)

Dzisiaj:- I niedziela miesiąca, zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 Członków Żywego Różańca. Proszę zgłaszać w tym tygodniu Rocznice swoich Małżeństw, byśmy na zakończenie Rekolekcji mogli się pomodlić.

W przyszłą niedzielę:- po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali

W tym tygodniu:- codziennie zapraszam na wystawienie Najświetszego Sakramentu oraz adorację

- jutro zapraszam na adorację członków NNU Jezusa

- w środę zapraszam Mężczyzn na Nabożeństwo do św. Józefa

Nasze Rekolekcje Wielkopostne rozpoczynamy w piątek 09 marca i trwać będą do niedzieli 11 marca. Spotkanie rekolekcyjne codziennie o godz. 11;18; w Bobrach o godz. 16.30. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.30. Spowiedź tylko w sobotę. Zaplanujmy tak czas abyśmy mogli w nich uczestniczyć. Rekolekcje prowadzić będzie ks. Tomasz Rożek, który był w naszej Parafii Wikariuszem

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Kajki. Do sprzątania k-ła zapraszam naszych Parafian z ul. Prusa, (proszę o kontakt w sprawie sprzątania,w związku z Rekolekcjami)

W minionym tygodniu odbyło się zebranie nowo utworzonej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W skład Rady wchodzą: ks. Proboszcz; p. Maciej Karpuk; Kamil Szejda; p. Katarzyna Pieloch;Jadwiga Pietkiewicz; Krystyna Prill; p. Krzysztof Hanczaruk; Tomasz Jermak. Ks. Proboszcz przedstawił zadania statutowe Rady, sprawę Rekolekcji; peregrynacji Relikwii św. Stanisława w naszej Parafii; oraz założenia tegorocznego planu duszpasterskiego. Spotkanie zakończono modlitwą i błogosławieństwem.

Bobry: - W minioną niedzielę, odbyło się spotkanie z przedstawicielami naszej Wspólnoty z Bober, w czasie którego omówiliśmy sprawy dotyczące funkcjonowania naszej kaplicy i sprawy gospodarcze. Zostały ustalone następujące sprawy: - sprzątanie kaplicy; wycinka drzew przed kaplicą; remont i wymiana blachy oraz rynien na kaplicy. Ustalono, że odbędzie się zbiórka ofiar na remont kaplicy, którą przeprowadzą przedstawiciele Wspólnoty. Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Marioli Pieloch i Justynie Strojeckiej. Do sprzątania zapraszam w przyszłym tygodniu: p. Dudkowskich; Zalewskich. W sobotę 17 marca zapraszam do sprzątania: p. Madajczyk, Laskowskich a w sobotę 24 marca: p. Matan, Żwirbla.

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

II Niedziela Wielkiego Postu (25.02.2017- 04.03. 2018)

Dzisiaj:- NiedzielaAd Gentes”; ofiary na tace przeznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny

- po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali

W przyszłą niedzielę:- I niedzielę miesiąca, zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 Członków Żywego Różańca

W tym tygodniu: - I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. W czasie wieczorowej Mszy św. zbierane będą ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego. Ze względu na wyjazd ks. Karola na pielgrzymkę, nie będzie w piątek odwiedzin chorych.

- I sobota miesiąca, zapraszam Członków Żywego Różańca na wspólny Różaniec

 Nasze Rekolekcje Wielkopostne będą trwały od piątku 09 marca do niedzieli 11 marca. Zaplanujmy tak czas abyśmy mogli w nich uczestniczyć. Rekolekcje prowadzić będzie ks. Tomasz Rożek, który był w naszej Parafii Wikariuszem

W czasie Wielkiego Postu, można do skarbonki składać ofiary, jako jałmużnę postną, na wsparcie potrzebujących pomocy z naszej parafii. 

Na stoliku przy wyjściu rozłożone są kartki dla tych, którzy chcieliby w tym roku dokonać uroczystej Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcam do do podjęcia takiego dzieła miłosierdzia.

 Niestety w minionym tygodniu nikt nie zgłosił się do sprzątania k-ła z ul. Wyszyńskiego. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 naszych Parafian z ul. Kajki.

Bobry: - Zapraszam na Drogę Krzyżową w I piątek godz. 16.00 a po niej na Mszę św. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy. Do sprzątania w sobotę kaplicy, zapraszam kolejnych naszych Parafian 

ks. Proboszcz

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE  09 – 11 marca 2018

Piątek 09 marca

godz. 9.00 – Przygotowanie do spowiedzi i Droga Krzyżowa dla dzieci Szkoły Podstawowej i młodzieży Gimnazjum

godz. 11.00 – Msza św. dla wszystkich

Bobry godz. 16.30Msza św. dla wszystkich

godz. 17.30 – Droga Krzyżowa dla wszystkich

godz. 18.00 – Msza św. dla wszystkich

Sobota 10 marca (dzień Spowiedzi)

godz. 11.00 – Msza św. dla wszystkich

DPS godz. 15.00 – Msza św.

Bobry godz. 16.30Msza św. dla wszystkich

godz. 18.00 – Msza św. dla wszystkich

Niedziela 11 marca

godz. 9.00 – Msza św. dla wszystkich

Bobry godz. 10.45Msza św. dla wszystkich

godz. 12.30 – Msza św. z udziałem dzieci

Sakrament pojednania i pokuty: Sobota

Rekolekcje prowadzi ks. Tomasz Rożek

ks. Proboszcz

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

I Niedziela Wielkiego Postu (18.02.2017- 25.02.2018)

Dzisiaj:- po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali

W przyszłą niedzielę:- NiedzielaAd Gentes”; ofiary na tace przeznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny

W tym tygodniu: - w piątek zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17.30. W czasie wieczorowej Mszy św. zbierane będą ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego

- w sobotę zapraszam na godz. 11.00 Ministrantów i Kandydatów na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła i kwiaty, (które były w ubiegłym tygodniu) naszym Parafianom z ul. Wyszyńskiego: Rodzinom P. Ciszewskich, Kołdys. Do sprzątania k-ła zapraszam w sobotę na godz. 10.00 kolejnych mieszkańców z ul. Wyszyńskiego.

W czasie Wielkiego Postu, można do skarbonki składać ofiary, jako jałmużnę postną, na wsparcie potrzebujących pomocy z naszej parafii

Bobry: - Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątek godz. 16.30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę po Mszy św.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy, bardzo proszę kolejnych naszych Parafian o posprzątanie w sobotę kaplicy.

ks. Proboszcz