Rozpoczął się miesiąc sierpień, zachęcamy do podjęcia trudu abstynencji, oraz nie częstowania, nie stawiania alkoholu.

Dzisiaj:- zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 całą Wspólnotę Żywego Różańca a po Mszy św. na wspólny Różaniec

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowo-budowlane w naszej Parafii ( jak w każdą II niedzielę miesiąca). Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane indywidualnie na cele remontowe.

W minionym tygodniu zostały zakończone prace związane z dostosowaniem naszej kancelarii parafialnej, do wymogów unijnych RODO. Pragnę podziękować naszemu parafianinowi, p. Dariuszowi Wrzosek za wykonanie tych prac. Zostały postawione krzyże na drodze Krzyżowej. Pragnę podziękować za wykonanie krzyży i ich postawienie p. Eugeniuszowi Parafiniuk a za pomoc p. Andrzejowi Ziemkiewicz; Jackowi Puczydłowskiemu i Krzysztofowi Sypytkowskiemu

W tym tygodniu: - codziennie zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30

- jutro Święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszam o godz. 17.30 na Nabożeństwo do Ducha Świętego - Wspólnotę NNU Jezusa

- w środę zapraszam Mężczyzn na Nabożeństwo do św. Józefa

Ks. Arkadiusz Dardziński, zaprasza chętnych do dołączenia do Pieszej Pielgrzymki, na ostatni dzień z Mykanowa do Częstochowy. Wyjazd autokarem 10 sierpnia o godz. 22.00 spod placu katedralnego. Zapisy w par. św. Wojciecha w Ełk.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do sprzątania naszych Parafian z ul. Sikorskiego, Piłsudzkiego

Bobry: - Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy naszym Parafianom z Bloku 1p. Jaśkiewicz, Frączkowska. Do sprzątania zapraszam p. Świderska, Zajko.

============================================================

XVII Niedziela Zwykła (29.07.2018-05.08.2018)

Dzisiaj:- zakończenie tygodnia modlitw w intencji kierowców z okazji wsp. św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po Mszy św. o godz. 9.00 poświęcenie samochodów, skuterów, rowerów. Ofiary na tacę przeznaczone są na MIVA Polska, która niesie pomoc dla Misjonarzy, by zakupić dla nich środki transportu.

W przyszłą niedzielę: - zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 całą Wspólnotę Żywego Różańca a po Mszy św. na wspólny Różaniec

- jutro zapraszam na Nabożeństwo Wspólnotę NNU Jezusa

- w środę zapraszam Mężczyzn na Nabożeństwo do św. Józefa

- I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca, spowiedź. od godz. 17.30

- I sobota miesiąca, zapraszam na wspólną medytację, Różaniec i Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom Państwa Młodych. W piątek po Mszy św. wieczorowej zapraszam do sprzątania Rodzinę Państwa Młodych.

Bobry: - Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy naszym Parafianom z Bloku 1p. Łukasiak, Smaka. W następnym tygodniu zapraszam do sprzątania mieszkańców z Bloku 1: p. Jaśkiewicz, Frączkowska. Bóg zapłać za wykoszenie trawy: p. Henrykowi Czubak, Dariuszowi Kudrawiec.

Bóg zapłać wszystkim, którzy wczoraj włączyli się aktywnie w przygotowanie śniadania dla Pielgrzymów.

Zapraszam w I piątek miesiąca, na Spowiedź od godz. 16.15 a po niej na Mszę św.

Ks. Arkadiusz Dardziński, informuje,że w dniu wczorajszym wyruszyła XXVI Ełcka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy chętnych do dołączenia do grupy na ostatni dzień z Mykanowa do Częstochowy. Wyjazd autokarem 10 sierpnia o godz. 22.00 spod placu katedralnego. Koszt 90 zł. Zapisy w par. św. Wojciecha w Ełk.