XXIV Niedziela Zwykła (15.09.2019- 22.09. 2019)

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tacę przeznaczone są na nasz WSD

- przeżywać będziemy na Mszy św. o godz. 10.45 – Odpust w Bobrach z racji św. Stanisława Kostki

- zapraszam Rodziców Młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VIII), na Mszę św. o godz. 12.30 a po Mszy na spotkanie.

W tym tygodniu: - jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ na godz. 17.30

- we wtorek zapraszam na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

- w sobotę, zapraszam dzieci i młodzież na spotkania formacyjne: godz. 11.00 – Ministranci i kandydaci na Ministrantów

- w sobotę zapraszam na Mszę św. wieczorową Mężczyzn z Bractwa św. Józefa a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

W miniony piątek, nikt nie zgłosił się do sprzątania z ul. Nowowiejskiej Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 5 .

W minionym tygodniu wymieniliśmy tablice zasilające dostawę prądu do k-ła na nowe wraz z założeniem nowych bezpieczników dostosowanych do obecnych wymagań energetycznych.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Smaka, Kalicka. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 2A: p. Minkiewicz, Wysocka

- zapraszam dzieci i młodzież w sobotę, na godz. 10.00 do kaplicy. Zapraszam w sobotę młodzież z klas VIII, która będzie się przygotowywała do Bierzmowania.

Nasz Odpust – św. Stanisława Kostki, przeżywć będziemy w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.45. Mszy św, przewodniczyć będzie ks. Jarosław Szadkowski, salezjanin z Ełku. Bardzo proszę o przygotowanie tych uroczystości( obkoszenie wokół kaplicy; i wychakanie trawy na chodniku)

ks. Proboszcz

 

======================================================

XXIII Niedziela Zwykła (08.09.2019- 15.09. 2019)

Dzisiaj:- ofiary na tace przeznaczone są na cele remontowe w naszej parafii ( II niedziela miesiąca)

- na Mszy św. o godz. 9.00 - poświęcenie ziarna i nasion z tegorocznych zbiorów

- zapraszam na poświęcenie przyborów szkolnych, dzieci klas pierwszych, które odbędzie się na Mszy św. o godz. 12.30.

W tym tygodniu: - jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ na godz. 17.30

- we wtorek zapraszam na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

 - zapraszam na Procesję Fatimską, w piątek 13 września. Proszę o przygotowanie czwórek do niesienia Figury, naszych Parafian z Kościuszki: nr. parzyste i nieparzyste – po dwie czwórki

- w sobotę, zapraszam dzieci i młodzież na spotkania formacyjne:

godz. 11.00 – Ministranci i kandydaci na Ministrantów; godz. 12.00 – Oaza dzieci od kl. III,IV

- w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża św. Z tej okazji zapraszam na godz. 17.30 na Drogę Krzyżową, zgodnie z zaproszeniem ks. Biskupa do szczególnej modlitwy w tym dniu.

Bóg zapłać, za sprzątanie k-ła naszym parafianom z ul. Nowowiejskiej 4: p. Cimochowskim, Kotarskim, Płockim. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 4 .

Zapraszam Rodziców Młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VIII), w niedzielę 22 września na Mszę św., św. o godz. 12.30 a po Mszy na spotkanie.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Berezowiec, Waszkiewicz. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 2A: p. Smaka, Kalicka

- rozpoczynamy spotkania formacyjne dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież w sobotę, na godz. 10.00 do kaplicy. Zapraszam w sobotę młodzież z klas VIII, byśmy omówili sprawę przygotowania do Bierzmowania.

Nasz Odpust – św. Stanisława Kostki, przeżywć będziemy w niedziele 22 września, na Mszy św. o godz. 10.45. Mszy św, przewodniczyć będzie ks. Jarosław Szadkowski, salezjanin z Ełku. Bardzo proszę o przygotowanie tych uroczystości.

ks. Proboszcz

====================================================================

XXII Niedziela Zwykła (01.09.2019- 08.09. 2019)

Dzisiaj:- obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej; o godz. 14.00 w całej naszej Ojczyźnie zabrzmią głosy dzwonów w k-łach, przypominające ten fakt

- zapraszam na godz. 8.30 całą Wspólnotę Żywego Różańca na Różaniec a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

W przyszłą niedzielę:- ofiary na tace przeznaczone są na cele remontowe w naszej parafii ( II niedziela miesiąca)

- na Mszy św. o godz. 9.00 - poświęcenie ziarna i nasion z tegorocznych zbiorów

- zapraszam na poświęcenie przyborów szkolnych, dzieci klas pierwszych, które odbędzie się na Mszy św. o godz. 12.30.

W tym tygodniu: - jutro zapraszam Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli. na rozpoczęcie roku szkolnego, uroczystą Mszą św. o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 7.30

- jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ na godz. 17.30

- we wtorek zapraszam na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

- I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Zapraszam do Spowiedzi od godz. 17.20 szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe

- I sobota miesiąca, zapraszam na Różaniec i Nabożeństwo do Matki Bożej na godz. 17.30, jako ekspijację za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Katechetów naszej Parafii. W tym roku na zastępstwie za p. Macieja, uczyć będzie katechezy p. mgr Emilia Czerniawska, witam ją w naszej wspólnocie. Omówiliśmy sprawy dotyczące katechezy i spraw związanych z formacją dzieci i młodzieży w naszej parafii. Zapraszamy dzieci i młodzież na spotkania formacyjne od soboty 14 września: godz. 11.00 – Ministranci i kandydaci na Ministrantów; godz. 12.00 – Oaza dzieci od kl. IV.

W minionym tygodniu nikt nie zgłosił się do sprzątania z ul. Nowowiejskiej 3. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 4 .

Zapraszam Rodziców Młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VIII), w niedzielę 22 września na Mszę św., św. o godz. 12.30 a po Mszy na spotkanie.

Trwają prace porządkowe na naszym cmentarzu. Bóg zapłać p. Józefowi Gajek i Jego Pracownikom za wykonanie tych prac. Przypominam, że gdybyśmy znaleźli jakieś kości na cmentarzu to proszę je przenieść na cmentarzyk za krzyżem i tam złożyć przy „ossarium”.

Pragnę podziękować p. Eugeniuszowi Parafiniuk, Andrzejowi Ziemkiewiczowi, za wykonanie ogrodzenia przy garażach. W tym roku chcemy jeszcze położyć blachę na daszkach nad wejściami oraz naprawić schody wejściowe.

Zapraszam na Procesję Fatimską, w piątek 13 września. Proszę o przygotowanie czwórek do niesienia Figury, naszych Parafian z Kościuszki: nr. parzyste i nieparzyste.

Dożynki Diecezjalne odbędą się 08 września w Rajgrodzie. Dożynki Gminne odbędą się w Woszczelach - 15 września.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Rynkiewicz; Dżoku. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Berezowiec, Waszkiewicz

- I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Zapraszam do Spowiedzi od godz. 16.00 szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe. Msza św. o godz. 16.30

- rozpoczynamy spotkania formacyjne dzieci i młodzieży. Zapraszam dzieci i młodzież w sobotę 07 września, na godz. 10.00 do kaplicy.

Nasz Odpust – św. Stanisława Kostki, przeżywć będziemy w niedziele 22 września, na Mszy św. o godz. 10.45. Bardzo proszę o przygotowanie tych uroczystości.

ks. Proboszcz

===========================================================

XXI Niedziela Zwykła (25.08.2019- 01.09. 2019)

W przyszłą niedzielę:- obchodzić będziemy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej

- zapraszam na godz. 8.30 całą Wspólnotę Żywego Różańca na Różaniec a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

Bardzo proszę o zgłaszanie Małżeństw, które we wrześniu będą obchodzić swoje jubileusze, byśmy mogli w przyszłą niedzielę za nich się pomodlić.

W tym tygodniu: - jutro Ur. NMP Częstochowskiej

- jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorek zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w piątek zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Nowowiejskiej 2: p. Sobolewskiej; Grosfeld; Zabłockiej; Komarowskiej. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej, kolejne Rodziny z ul. Nowowiejskiej 3.

Zapraszam Dzieci, Młodzież, Rodziców, Nauczycieli. na rozpoczęcie roku szkolnego, uroczystą Mszą św. w poniedziałek 02 września o godz. 8.00

Poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci klas pierwszych, odbędzie się w niedzielę 08 września, na Mszy św. o godz. 12.30.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Pieloch; Płaskowicka

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Rynkiewicz; Dżoku

- w przyszłą niedzielę obchodzić będziemy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej

- zapraszam całą Wspólnotę Żywego Różańca na Różaniec po Mszy św.

ks. Proboszcz

==============================================

XX Niedziela Zwykła (18.08.2019- 25.08. 2019)

W tym tygodniu: - jutro Ur. Poświęcenia Kościoła Katedralnego

- jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorek zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej, kolejne Rodziny z ul. Nowowiejskiej 1.

Został wykonany ostatni daszek nad wejściem do kancelarii. Składam Bóg zapłać, za wykonanie wszystkich daszków p. Eugeniuszowi Parafiniuk, Jackowi Puczydłowskiemu, Andrzejowi Ziemkiewiczowi.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Świderska; Zajko

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Pieloch; Płaskowicka

ks. Proboszcz

=======================================================================

XIX Niedziela Zwykła (11.07.2019- 18.08. 2019)

Dzisiaj:- ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

W tym tygodniu: - we wtorek 13 sierpnia, zapraszam na kolejną Procesję Fatimską. Rozpoczęcie o godz. 17.30 – Różańcem Fatimskim wraz ze śpiewaną Litania Loretańską; Msza św. z kazaniem. Proszę o zorganizowanie czwórek do niesienia Figury naszych Parafian z ul: św. pap. Jana Pawła II; Lipowej; Ełckiej; Wyszyńskiego.

- w środę wspomnienie św. Maksymiliana M. Kolbe

 - w czwartek 15 sierpnia, Ur. Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 9.00; 12.30 i w Bobrach o godz. 10.45. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów z tegorocznych zbiorów. W tym dniu pamiętajmy o rocznicy "Cudu nad Wisłą" oraz o święcie Wojska Polskiego

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodzinę Państwa Młodych.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Jaśkiewicz; Frączkowska

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Świderska; Zajko

W czwartek 15 sierpnia,Ur. Wniebowzięcia NMP. Msza św. w Bobrach o godz. 10.45. Na Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów z tegorocznych zbiorów. W tym dniu pamiętajmy o rocznicy "Cudu nad Wisłą" oraz o święcie Wojska Polskiego

ks. Proboszcz

========================================================

XVIII Niedziela Zwykła (04.08.2019- 11.08. 2019)

Dzisiaj: - o godz. 8.30 zapraszam na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Różańca z racjii I niedzieli miesiąca.

- w minioną niedzielę gościliśmy Ełcką Pieszą Pielgrzymkę zmierzajacą na Jasną Górę. Bóg zapłać, tym Wszystkim,którzy przygotowali śniadanie, upiekli ciasto dla Pielgrzymów włączając się aktywnie w to nasze spotkanie z Pielgrzymami. Pielgrzymi zabrali nasze prośby na trud pielgrzymi, by przedstwić je naszej Matce na Jasnej Górze

W przyszłą niedzielę: - ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Nowowiejskiej 1. Do sprzątania zapraszam w czwartek po Mszy św. wieczorowej Rodzinę Państwa Młodych.

We wtorek 13 sierpnia zapraszam na kolejną Procesję Fatimską. Rozpoczęcie o godz. 17.30 – Różańcem Fatimskim. Proszę o zorganizowanie czwórek do niesienia Figury naszych Parafian z ul: św. pap. Jana Pawła II, Lipowej, Ełckiej, Wyszyńskiego.

W minionym tygodniu: - trwają prace porządkujące teren cmentarza. Bóg zapłać p. Józefowi Gajek, za wykonanie tych prac. Rozpoczęliśmy malowanie ogrodzenie cmentarza.

- została ofiarowana duża, ołtarzowa płaskorzeźba Chrystusa Ukrzyżowanego, wraz z postaciami pod krzyżem. Bóg zapłać p. Bożenie Kulik z Regla, za ofiarowanie tej płaskorzeźby.

Bobry: - po Mszy św. zapraszam na Różaniec, całą Wspólnotę Żywego Różańca z racjii I niedzieli miesiąca.

- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Gorzoch I i Gorzoch I

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z : p. Jaśkiewicz; Frączkowska

W minionym tygodniu, został wycięty piec i uporządkowane pomieszczenie z boku kaplicy. Zostaną tam zrobione półki na wszystkie rzeczy do dekoracji. Bóg zapłać za wykonanie tych prac: p. Dariuszowi Kudrawiec, Krzysztofowi Borzym, Henrykowi Czubak, Dariuszowi Pieloch

ks. Proboszcz

=================================================================

XVII Niedziela Zwykła (28.07.2019- 04.08. 2019)

Dzisiaj:- gościliśmy na śniadaniu Ełcką Pieszą Pilegrzymkę zmierzajacą na Jasną Górę.

W tym tygodniu:- I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.20, zapraszam szczególnie do Spowiedzi Dzieci, które w tym roku przystąpiły do Komunii

 - od czwartku 01 sierpnia, zaczynamy miesiąc trzeźwości. Modlimy sie o trzeźwość dzieci, młodzieży, naszych rodzin, naszego narodu. Zachęcam do podjęcia w tym miesiacu postanowienia abstynencji by ratować kogoś kto jest uzależniony

- I sobota miesiąca, zapraszam na Nabożeństwo i Różaniec ekspijacyjny za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.30

 W przyszłą niedzielę: - o godz. 8.30 zapraszam na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Różańca z racjii I niedzieli miesiąca.

W tym tygodniu, proszę zgłaszać w zakrystii rocznice swoich ślubów byśmy w przyszłą niedzielę mogli się pomodlić w tych intencjach.

W piątek nikt nie pojawił się do sprzątania k-ła z ul. B. Prusa. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 1

Msza św. + za św. Witolda Jakubczyk (4a), która miała być odprawiona 15 sierpnia o godz. 9.00 zostanie odprawiona 15.08 o godz. 12.30.

W minionym tygodniu, zostały wywiezione korzenie i gałęzie z naszego cmentarza w ramach porządkowania cmentarza.

We wtorek 13 sierpnia zapraszam na kolejną Procesję Fatimską. Rozpoczęcie o godz. 17.30 – Różańcem Fatimskim. Proszę o zorganizowanie czwórek do niesienia Figury naszych Parafian z ul: św. pap. Jana Pawła II; Lipowej; Ełckiej; Wyszyńskiego.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Łukasiak; Szeler

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Gorzoch I i Gorzoch II

- I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00, zapraszam do Spowiedzi Dzieci, które w tym roku przystąpiły do Komunii

- w przyszłą po Mszy św. zapraszam na Różaniec, całą Wspólnotę Żywego Różańca z racjii I niedzieli miesiąca.

   W minionym tygodniu została położona wełna mineralna na sufit. Bardzo dziękuję Panom, którzy to wykonali i uporządkowali strych: p. Krzysztofowi Borzym; Henrykowi Czubak; Ireneuszowi Chętnik; Dariuszowi Kudrawiec, wszystkim, którzy również pomagali, za wypożyczenie ciągnika z przyczepą do wywiezienia zbędnych rzeczy p. Henrykowi Strojeckiemu.

Od czwartku 01 sierpnia, zaczynamy miesiąc trzeźwości. Modlimy sie o trzeźwość dzieci, młodzieży, naszych rodzin, naszego narodu. Zachęcam do podjęcia w tym miesiacu postanowienia abstynencji by ratować kogoś kto jest uzależniony.

ks. Proboszcz

==============================================================

XVI Niedziela Zwykła (21.07.2019- 28.07. 2019)

Dzisiaj: - po Mszy św. o godz. 9.00, z racji uroczystości św. Krzysztofa, nastąpi poświęcenie samochodów. Ofiary na tacę przeznaczone bedą na Miva Polska, która wspiera zakup pojazdów dla Misjonarzy.

- po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek, na zakup produktów do przygotowania śniadania dla Pielgrzymów. Zapraszam tych, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu śniadania dla Pielgrzymów do pomocy, w sobotę 27 lipca po wieczorowej Mszy św. do salki pod k-łem. Zwracam się z prośbą do naszych Pań, o upieczenie ciast dla Pielgrzymów, które będzie można przynosić w sobotę 27 lipca po wieczorowej Mszy św. do salki pod k-łem.

W przyszłą niedzielę: - o godz. 8.30 gościć będziemy na śniadaniu, w naszej Parafii, Pieszą Pielgrzymkę zmierzająca na Jasna Górę. Msza św. rano po wyjściu Pielgrzymów.

W tym tygodniu: - w piątek Wsp. św. Joachima i Anny , rodziców NMP; będziemy modlić się za Dziadków

- w piątek zapraszam na godz. 17.30 na ekspijacyjną Drogę Krzyżową z możliwością uzyskania odpustu zupełnego

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Prusa: p. Rusnarczyk; Orłowska. Do sprzątania w piątek po Mszy św. wieczorowej, zapraszam Rodziny z ul. Prusa: od nr 4 do końca. Gdyby ktoś posiadał paprotki i chciałby ofiarować do k-ła, to bardzo proszę o ich przyniesienie.

W minionym tygodniu - został wykonany daszek nad bocznym wejściem do k-ła. Teraz zostanie wykonany daszek nad wejściem do kancelarii. W kaplicy w Bobrach będzie wykonywane ocieplenie sufitu kaplicy.

- został wykoszony cmentarz oraz parking przed cmentarzem, bardzo proszę o uporządkowanie swoich grobów po koszeniu

Bobry:- w przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 11.00, ze względu na Pielgrzymów, którzy będą w Nowej wsi Ełckiej na śniadaniu

- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Lekenta, Wieliczko

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 1A: p. Łukasiak; Szeler

- po Mszy św. z racji uroczystości św. Krzysztofa, nastąpi poświęcenie samochodów.

Prośba:- przywieziona została wełna na ocieplenie sufitu, po Mszy św. proszę Panów by zostali byśmy mogli się umówić kiedy będzie to robione. Bóg zapłać za pomoc p. Dariuszowi Kudrawiec, Krzysztofowi Borzym i Henrykowi Czubak

- jeżeli ktoś ma kwiaty doniczkowe (paprotki) i chciałby je ofiarować do kaplicy to bardzo proszę o ich przyniesienie. Nie będzie wtedy potrzeba innych kwiatów ciętych.

- poszukuję elektryka, chcemy zrobić porządek z energią w naszej kaplicy

ks. Proboszcz

================================================================

XV Niedziela Zwykła (14.07.2019- 21.07. 2019)

Dzisiaj: - ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

W tym tygodniu: - jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

W przyszłą niedzielę- zapraszam wszystkich, którzy mają samochody, skutery, motocykle, rowery na Mszę św. o godz. 9.00, w czasie której, modlić się będziemy o potrzebne łaski dla Kierowców z racji uroczystości św. Krzysztofa, a po Mszy św. nastąpi poświęcenie tych „stalowych maszyn”.

Ofiary na tacę przeznaczone bedą na Miva Polska, która wspiera zakup pojazdów dla Misjonarzy.

- po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek, na zakup produktów do przygotowania śniadania dla Pielgrzymów. Zapraszam już dzisiaj tych, którzy chcieliby pomóc w przygotowaniu śniadania dla Pielgrzymów do pomocy w sobotę 27 lipca po wieczorowej Mszy św. do salki pod k-łem. Zwracam się z prośbą do naszych Pań, o upieczenie ciast dla Pielgrzymów, które będzie można przynosić w sobotę 27 lipca po wieczorowej Mszy św. do salki pod k-łem.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Wyszyńskiego: p. Płockiej oraz z ul. Kajki: p. Piotrowskiej i Choma. Do sprzątania zapraszam Rodziny z ul. Prusa.

W minionym tygodniu został wykonany pierwszy daszek nad wejściem do k-ła., teraz będziemy wykonywali daszek nad bocznym wejściem do k-ła

Ks. Robert Galicki, przewodnik Grupy Jaćwierz Ełk, zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasna Górę, na spotkanie organizacyjne w dzisiaj, po Mszy św. o godz. 18.00 do parafii Chrystusa Sługi na Konieczkach.

Siostry Karmelitanki z Wityn, zapraszają na Ur. Matki Bożej z Góry Karmel, które odbędą się we wtorek 16 lipca 2019 o godz. 18.00 w kaplicy w Witynach ( plakat w gablocie)

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Dzieszuta, Siemiątkowska

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Niedźwiedzkich: p. Lekenta, Wieliczko

W niedzielę 21 lipca, zapraszam wszystkich, którzy mają samochody, skutery, motocykle, rowery na Mszę św., w czasie której, modlić się będziemy o potrzebne łaski dla Kierowców z racji uroczystości św. Krzysztofa, a po Mszy św. nastąpi poświęcenie tych „stalowych maszyn”.

ks. Proboszcz

===========================================================

XIV Niedziela Zwykła (7.07.2019- 14.07. 2019)

Dzisiaj: - z racji I niedzieli miesiąca, zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Rożańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

- po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne w celu przyjęcia Pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę na śniadaniu.

W tym tygodniu: - jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

- w piątek, Wsp. św. Brunona, patrona naszej diecezji

W przyszłą niedzielę- ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Wyszyńskiego: p. Dawidowskim; Karwowskim i Pupek. Do sprzątania zapraszam kolejne Rodziny z ul. Kajki.

W sobotę 13 lipca zapraszam na kolejną Procesję Fatimską, rozpoczęcie o godz. 17.30 – Różańcem Fatimskim, Procesja i Msza św. na zakończenie. W tym miesiącu do niesienia Figury zapraszam naszych Parafian z ul. Cmentarnej; Sportowej; Małeckich; Kajki. Proszę o przygotowanie czwórek z tych ulic do niesienia Figury.

Rozpoczynamy po niedzieli, jeżeli będzie pogoda, wykonywania daszków nad wejściem do k-ła.

W niedzielę 21 lipca, zapraszam wszystkich, którzy mają samochody, skutery, motocykle, rowery na Mszę św. o godz. 9.00, w czasie której, modlić się będziemy o potrzebne łaski dla Kierowców z racji uroczystości św. Krzysztofa, a po Mszy św. nastąpi poświęcenie tych „stalowych maszyn”.

Ks. Robert Galicki, przewodnik Grupy Jaćwierz Ełk, zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasna Górę, na spotkanie organizacyjne w niedzielę 21 lipca, po Mszy św. o godz. 18.00 do parafii Chrystusa Sługi na Konieczkach.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Kiełczewskiej

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Niedźwiedzkich: p. Dzieszuta, Siemiątkowska

- Bóg zapłać, za wykoszenie trawy Mateuszowi Pieloch, i Panom za wybranie korzeni wokół kaplicy

W niedzielę 21 lipca, zapraszam wszystkich, którzy mają samochody, skutery, motocykle, rowery na Mszę św., w czasie której, modlić się będziemy o potrzebne łaski dla Kierowców z racji uroczystości św. Krzysztofa, a po Mszy św. nastąpi poświęcenie tych „stalowych maszyn”.

ks. Proboszcz

=========================================

XIII Niedziela Zwykła (30.06.2019- 07.07. 2019)

W tym tygodniu: - jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

- I czwartek miesiąca, modlitwa o świętość kapłanów i nowe powołania

- I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.20, zapraszam szczególnie dzieci komunijne

- I sobota miesiąca, zapraszam na godz. 17.30 na Różaniec, medytację jako wynagrodzenie za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Matki Bożej

W przyszłą niedzielę, z racji I niedzieli miesiąca, zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Rożańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Wyszyńskiego: p. Bućko; Duda; Kumkowscy . Do sprzątania zapraszam kolejne Rodziny z ul. Wyszyńskiego.

W sobotę 13 lipca zapraszam na kolejną Procesję Fatimską, rozpoczęcie o godz. 17.30 – Różańcem Fatimskim, Procesja i Msza św. na zakończenie. W tym miesiącu do niesienia Figury zapraszam naszych Parafian z ul. Cmentarnej; Sportowej; Małeckich; Kajki. Proszę o przygotowanie czwórek z tych ulic do niesienia Figury.

W niedzielę 28 lipca, jak co roku, gościć będziemy w naszej Parafii na śniadaniu Pieszą Grupę Pielgrzymkową zmierzającą na Jasną Górę. W tym roku przygotowuje śniadanie Nowa Wieś Ełcka. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne, zapraszam do włączenia się w organizację przyjęcia Pielgrzymów.

Wszystkie Małżeństwa, które w lipcu obchodzą swoje jubileusze małżeńskie, proszę o zgłaszanie w tym tygodniu w kancelarii parafialnej byśmy w przyszłą niedzielę mogli się za nich pomodlić.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Nitkowska, Drobisz

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Niedźwiedzkich: p. Nitkowska, Kiełczewska

- I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 16.00, później Msza św.

- w przyszłą niedzielę- I niedziela miesiąca, zmiana T.Ż. Różańca

ks. Proboszcz

======================================================

XII Niedziela Zwykła (23.06.2019- 30.06. 2019)

Dzisiaj:- Dzień Ojca, pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych Ojcach

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30.

- jutro Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30 a po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne Mężczyzn z Bractwa św. Józefa oraz Panów, którzy chcieliby włączyć się w te Wspólnotę.

- w ostatni piątek miesiąca, zapraszam na Drogę Krzyżową, na zewnątrz. Będzie to nasze przeproszenia Pana Boga za grzechy profanacji Najświętszego Sakramentu, Matki Bożej dokonywane w naszej Ojczyźnie.

W czwartek, przeżywalismy Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać naszym Parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzyków z ul. Wyszyńskiego, Małeckich, Kajki, Prusa, Pap. Jana Pawła II; p. Kamilowi; Chórowi; Panom z Bractwa św. Józefa oraz całej procesji.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinom z ul. Wyszyńskiego: Rodzinie Państwa Gajek . Do sprzątania w piątek, zgłosiły się już kolejne Rodziny z ul. Wyszyńskiego.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Gajko, Zajko, Piaseccy.

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Niedźwiedzkich: p. Nitkowska, Drobisz

- Bóg zapłać, wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzyków na Uroczystość Bożego Ciała z: Miechowa, Niedźwidzkich, Bobry 1A; 2A

ks. Proboszcz

================================================================

Niedziela Ur. Najświętszej Trójcy (16.06.2019- 23.06. 2019)

Dzisiaj:- na godz. 12.00 zapraszam na spotkanie formacyjne Kandydatów na Ministrantów

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30.

- jutro, zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam Dzieci, Młodzież, Nauczycieli, Pracowników Szkoły na Mszę św. kończącą rok szkolny na godz. 8.00. W czasie tej Mszy św. zostaną wręczone nagrody tym, którzy angażowali się przez cały rok przy Parafii.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa o godz. 17.30

W czwartek, 20 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 12.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy na nowej trasie i procesjii. Przypominam, że I ołtarzyk jest na ul. Małeckich-skrzyżowanie; II ołtarzyk:przy p. Gałaszewskich; III ołtarzyk: przy p. Ciszewskich; IV ołtarzyk: przy wjeździe na parking parafialny. Zapraszam do sypania kwiatków dziewczynki Komunijne, rocznicowe i inne. Chłopców komunijnych zapraszam do niesienia poduszek.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Do sprzątania zgłosiły się już kolejne Rodziny z ul. Wyszyńskiego.

Zostały naprawione i odnowione dwa konfesjonały. Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk za wykonanie tych prac. Natomiast za pomoc w transporcie dziękuję p. Jackowi Puczydłowskiemu, Andrzejowi Ziemkiewiczowi; Krzysztofowi Sypitkowskiemu z Baran.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Laskowscy, Resko

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Miechowa: p. Gajko, Zajko, Piaseccy.

- Bóg zapłać za wykoszenie trawy: p. Dariuszowi Pieloch; Krzysztofowi Szeler; Ireneuszowi Chętnik

W czwartek, 20 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 10.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy i procesjii.

ks. Proboszcz

==================================================================

Niedziela Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego (02.06.2019- 09.06. 2019)

Dzisiaj: - Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego; zapraszam na 8.30 na Różaniec i Nabożeństwo dziękczynne w 20 rocznicę pobytu św. Pap. Jana Pawła II w naszej diecezji. Zapraszam Członków Żywego Różańca po Mszy św. na spotkanie formacyjne z racji I niedzieli miesiąca.

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30.

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

- I czwartek miesiąca, modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne

- I piątek miesiąca; Spowiedź od godz. 17.15- zapraszam szczególnie dzieci komunijne,

W przyszła niedzielę: - Ur. Zesłania Ducha Św.( Zielone Świątki); kończy się okres komunii wielkanocnej

- ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

- zapraszam na godz. 12.00 - chłopców z grupy dzieci komunijnych, którzy chcieliby zostać kandydatami na Ministrantów na spotkanie organizacyjne

W minioną środę na Mszy św. o godz. 18.00 Młodzież z naszej Parafii w liczbie 40 osób przyjęła Sakrament Bierzmowania. Bóg zapłać Rodzicom Młodzieży za uporządkowanie k-ła oraz ufundowanie tronu pod monstrancję.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Do sprzątanie naszych Parafian z ul. Wyszyńskiego

Przygotowujemy się do rozpoczęcia prac związanych z montażem daszków nad wejściem do k-ła. Zostało już przywiezione drewno, deski na te daszki i są one przygotowywane do montażu.

Bobry:- Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego;obchodzimy 20 rocznicę pielgrzymki Ojca św. Jana Pawła II do naszj diecezjii; naszą modlitwą podziękujmy Papieżowi za Jego obecność w naszej diecezjii.

- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Narewskich; Kozłowskich

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Miechowa: p. Gajko; Gajko

- I piątek miesiąca; Spowiedź od godz. 16.00; zapraszam szczególnie dzieci komunijne; po Spowiedzi Msza św. o godz. 16.30

ks. Proboszcz

=======================================================================

VI Niedziela Wielkanocy (26.05.2019- 02.06. 2019)

Dzisiaj: - obchodzimy Dzień Matki; obejmijmy w tym dniu modlitwą nasze Matki żyjące i zmarłe. Młodzież przygotowuje specjalny montaż z tej okazji.

- po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie w celu omówienia przygotowania ołtarzy na Ur. Bożego Ciała. Zapraszam naszych Parafian z ul. Małeckich, Wyszyńskiego; Kajki, Prusa, św. Pap. Jana Pawła II.

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie do piątku włącznie w dni powszednie o godz. 17.30.

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- I sobota miesiąca, zapraszam na Różaniec i medytacje wynagradzającą grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP. Od 01 czerwca zapraszam na Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Jezusowego.

W przyszła niedzielę: - Ur. Wniebowstąpienia Pańskiego; zapraszam na 8.30 na Różaniec i Nabożeństwo dziękczynne w 20 rocznicę pobytu św. Pap. Jana Pawła II w naszej diecezji. Szczególnie zapraszam Członków Żywego Różańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

W środę 29 maja na Mszy św. o godz. 18.00 Młodzież z naszej Parafii w liczbie 40 osób przyjmie z rąk Biskupa Ełckiego -Sakrament Bierzmowania. Zapraszam Młodzież, Świadków jutro na Spowiedź o godz. 16.00. Natomiast we wtorek po Mszy św. wieczorowej, zapraszam Rodziców Młodzieży do sprzątania k-ła na tę uroczystość. Polecajmy Młodzież i ich Rodziny w naszych modlitwach.

W tym tygodniu proszę zgłaszać małżeństwa, które obchodzić będą w czerwcu swoje rocznice, byśmy mogli w przyszłą niedzielę pomodlić się za nich.

Bóg zapłać Rodzicom tegorocznych Dzieci komunijnych za uporządkowanie k-ła po tych uroczystościach oraz przygotowanie agapy dla Dzieci na zakończenie Białego Tygodnia.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Żebrowski; Zajko Paulina;

- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Miechowa: p. Narewskich; Kozłowskich

Pragnę przypomnieć, że w tym toku ołtarzyki na Ur. Bożego Ciała przygotowują mieszkańcy: Miechowa; Niedźwiedzkich; bl. 1A; 2A. Dzisiaj zapraszam po Mszy św. na spotkanie w celu ustalenia szczegółów przygotowania ołtarzy na te Uroczystość.

ks. Proboszcz

=================================================================================

V Niedziela Wielkanocy (19.05.2019- 26.05. 2019)

Dzisiaj: - na Mszy św. o godz. 12.30 Dzieci w liczbie 40, z naszej Parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Bóg zapłać Rodzicom Dzieci za przygtotwanie tej uroczystości oraz za ufundowanie dla Parafii, obrusów na ławki na uroczystości pierwszokomunijne. Dzieci uczestniczą codziennie w Białym Tygodniu do przyszłej niedzieli, przychodzą na godz. 17.30 na Nabożeństwo Majowe

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 8.30.

- we wtorek zapraszam Młodzież na obowiązkowe spotkanie przed Bierzmowaniem na godz. 16.00

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów.

- w środę zapraszam po Mszy św. wieczorowej Mężczyzn z Bractwa św. Józefa na spotkanie formacyjne

W przyszła niedzielę: - obchodzić będziemy Dzień Matki; obejmijmy w tym dniu modlitwą nasze Matki żyjące i zmarłe. Młodzież przygotowuje specjalne montaż z tej okazji.

- po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie w celu omówienia przygotowania ołtarzy na Ur. Bożego Ciała. Zapraszam naszych Parafian z ul. Małeckich, Wyszyńskiego; Kajki, Prusa, św. Pap. Jana Pawła II.

Sakrament Bierzmowania, Młodzież z naszej Parafii przyjmie z rąk Biskupa Ełckiego w środę 29 maja na Mszy św. o godz. 18.00. Polecajmy Młodzież i ich Rodziny w naszych modlitwach.

Bobry:- do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Miechowa : p. Żebrowski; Zajko Paulina;

- w wtorek zapraszam Młodzież na spotkanie przed Bierzmowaniem na godz. 16.00

Pragnę przypomnieć, że w tym toku ołtarzyki na Ur. Bożego Ciała przygotowują mieszkańcy: Miechowa; Niedźwiedzkich; bl. 1A; 2A. W przyszłą niedzielę po Mszy św. odbędzie się spotkanie w celu ustalenia szczegółów przygotowania ołtarzy na te Uroczystość.

 ks. Proboszcz

============================================================

Niedziela Dobrego Pasterza (12.05.2019- 19.05. 2019)

Dzisiaj: - rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

- ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

- na Mszy św. o godz. 12.30 będzie odnowienie Komunii przez dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Komunii. Bóg zapłać Rodzicom Dzieci rocznicowych za wysprzątanie k-ła

- zapraszam Rodziców dzieci komunijnych na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.30.

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 8.30.

- jutro zapraszam dzieci komunijne na obowiązkowe spotkanie o godz. 16.00

- jutro 13 maja, zapraszam na pierwszą Procesję Fatimską. Rozpoczynamy o godz. 17.30 – Różańcem, Procesja później Msza św. Każdą Różę ze Wspólnoty Różańcowej proszę o przygotowanie czwórek, które będą niosły Figurę.

- we wtorki zapraszam też na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów. Na stoliku wyłożone jest czasopismo, które można zabierać do poczytania o Aniołach i przynieść je z powrotem

- w czwartek zapraszam Młodzież na obowiązkowe spotkanie przed Bierzmowaniem na godz. 16.00

W przyszła niedzielę: - na Mszy św. o godz. 12.30 Dzieci z naszej Parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii. Polecajmy ich w naszych modlitwach. W piątek zapraszam po Mszy św. wieczorowej Rodziców Dzieci komunijnych do sprzątania k-ła. W sobotę zapraszam na godz. 11.00 Dzieci na Nabożeństwo i I Spowiedź.

W minionym okresie:- od strony parku zostało zasadzonych ponad 100 sztuk tuji. Pragnę bardzo gorąco podziękować p. Adamowi Andryszewskiemu za wykonanie tych prac z pracownikami

- zostały zakupione i zasadzone róże wokół figury Matki Bożej i Papieża

- trwa malowanie elementów płotu wokół k-ła i prace na cmentarzu

Pragnę przypomnieć, ze w tym roku trasa procesji w Ur. Bożego Ciała będzie prowadziła ulicami: Małeckich, Wyszyńskiego. W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie w celu ustalenia szczegółów przygotowania ołtarzy na te Uroczystość

 Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy naszym Parafianom z : p. Marcińczyk, Majchrzak; Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Miechowa : p. Żebrowski; Zajko Paulina

- w czwartek zapraszam Młodzież na spotkanie przed Bierzmowaniem na godz. 16.00

Pragnę przypomnieć, że w tym toku ołtarzyki na Ur. Bożego Ciała przygotowują mieszkańcy: Miechowa; Niedźwiedzkich; bl. 1A; 2A. W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie w celu ustalenia szczegółów przygotowania ołtarzy na te Uroczystość.

 ks. Proboszcz

===============================================================

Niedziela Biblijna (05.05-12.05.2019)

Dzisiaj: - Niedziela Biblijna, zachęcam do wspólnego przeczytania i medytacji nad Słowem Bożym ( przy wyjściu będą rozdawane karteczki z fragmentami Ew. św. Jana)

- zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec i Nabożeństwo Majowe całą Wspólnotę Żywego Różańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

- zapraszam na Mszę św. o godz. 12.30 Rodziców Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania na spotkanie.

W tym tygodniu: - zapraszam na Nabożeństwa Majowe codziennie w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 8.30.

- jutro zapraszam dzieci komunijne na obowiązkowe spotkanie o godz. 16.00

- w środę Ur. św. Stanisława, Patrona Polski

- w czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszam Młodzież na obowiązkowe spotkanie przed Bierzmowaniem

- w piątek do południa odwiedziny chorych.

W przyszła niedzielę: - zapraszam na godz. 8.30 na Nabożeństwo Majowe

- na Mszy św. o godz. 12.30 będzie odnowienie Komunii przez dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Komunii. Zapraszam Rodziców Dzieci do sprzątania k-ła w piątek po Mszy św. wieczorowej. Dzieci i Rodziców zapraszam w sobotę na godz. 16.00 na Nabożeństwo Pokutne, Spowiedź i próbę

- zapraszam Rodziców dzieci komunijnych na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.30.

W minionym tygodniuBóg zapłać za przygotowanie naszego Odpustu: p. Kamilowi, Chórowi; Mężczyznom z Bractwa św. Józefa; Ministrantom, Lektorom; oraz całej Procesji

- w dniu naszego Odpustu został poświęcony ostatni witraż na wieży; pragnę podziękować fundatorom witraża: p. Stanisławie i Józefowi Gajek a także wykonawcy wszystkich naszych witraży p. Wiesławowi Pawłowskiemu. Dziękuję p. Arkadiuszowi Malinowskiemu wraz z Pracownikami za rozebranie rusztowań i uporządkowanie chóru po pracach

- Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk za wykonanie podstaw po figurę Matki Bożej Fatimskiej i św. Józefa

- pragnę podziękować p. Andrzejowi Worm za wyremontowanie, przegląd i przygotowanie kosiarek do sezonu

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła przed Odpustem p. Mirosławie Wróbel.

Zapraszam w poniedziałek 13 maja na pierwszą Procesję Fatimską. Rozpoczynamy o godz. 17.30 – Różańcem, później Msza św. z kazaniem i Procesja w czasie, której śpiewać będziemy Litanie Loretańską. Każdą Różę ze Wspólnoty Różańcowej proszę o przygotowanie czwórek, które będą niosły Figurę.

 Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy naszym Parafianom z : p. Kulikowska; Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z Bobry-Wioska: p. Marcińczyk, Majchrzak

- jutro zapraszam dzieci komunijne na obowiązkowe spotkanie o godz. 16.00

- w środę Ur. św. Stanisława, Patrona Polski

- w czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszam Młodzież na spotkanie przed Bierzmowaniem

- w piątek 10 maja do południa odwiedziny chorych

ks. Proboszcz