Dzisiaj: - Dzień Papieski. Ofiary w tym dniu będą zbierane do puszek, na wsparcie funduszu stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

- zapraszam na ostatnią Procesję Fatimską, rozpoczęcie o godz. 17.30 -Różańcem Fatimskim, później Procesja i Msza św. wieczorowa o godz. 18.00. Na zakończenie Mszy św. zaśpiewamy Apel Jasnogórski. Do niesienia Figury zapraszam czwórki naszych parafian z ul. Nowowiejskiej 2,4,5,7. Przynieśmy ze sobą znicze byśmy mogli je złożyć zapalone przy pomniku Papieża.

W przyszłą niedzielę: - rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec w intencji Misji. Zwracamy się z prośbą do naszych Parafian, o przynoszenie bandaży, starych okularów, które zostaną przekazane na misje. Można je składać do końca października do kosza na ołtarzu św. Józefa. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy już przynieśli te dary.

- ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii

W tym tygodniu: - codziennie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe na godz. 17.30. W poniedziałki, wtorki, czwartki – Różaniec prowadzić będą Wspólnoty Różańcowe; w środy prowadzić będą dzieci a w piątki prowadzić będzie młodzież.

- jutro Dzień Nauczyciela. Modlić się będziemy na Różańcu za Nauczycieli, Katechetów i Pracowników naszej Szkoły

- w środę, 16 października obchodzić będziemy 41 rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

- w środę, 16 października, Księża Salezjanie w Ełku, zapraszają na Dzień Dziecka Utraconego na godz. 16.00, wszystkich Rodziców, których dotknęło to nieszczęście

- w sobotę zachęcam do udziału w stacji dorosłych II Kongresu Misyjnego Diecezji Ełckiej. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w par. Ducha św w Ełku(spotkania, konferencje).W tym samym czasie, młodzież zaproszona jest do katedry na stację misyjną młodzieży. Uroczysta Msza św. po przewodnictwem Ks. Biskupa o godz. 13.30 w k-le Ducha św. w Ełku.

Można zabierać koperty z kartkami wypominkowymi i Mszą św. składkową, są wyłożone na stoliku z gazetami. Wypominki będą czytane w cyklu tygodniowym przez cały miesiąc wraz z Różańcem. Msza św. Składkowa będzie odprawiana za zmarłych przez cały miesiąc. Proszę o czytelne wypełnienie kartek. Ofiary składane na wypominki przeznaczone będą na remont salki w piwnicach.

Bóg zapłać za posprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Nowowiejskiej 7: p. Grażynie i Klaudii Krukowskiej; Irenie i Piotrowi Sokołowskim; Krystynie Orzechowskiej. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej kolejne Rodziny z ul. Nowowiejskiej 7.

W sobotę 26 października zapraszam Mężczyzn naszej Parafii na Różaniec w ich intencji o godz. 17.30. Po Mszy św. zapraszam Mężczyzn z Bractwa św. Józefa oraz chętnych Mężczyzn na spotkanie formacyjne.

Bóg zapłać p. Adamowi Andryszewskiemu, naszemu ogrodnikowi, oraz Jego Pracownikowi, za dosadzenie nowych tuji i przygotowanie ich na zimę.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 2A: p. Frączkowska, Marcikowska. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 2A: p. Pietkiewicz; Mołs                                        

-zapraszam dzieci i młodzież kl. 8 w sobotę, na godz. 10.00 do kaplicy na spotkanie formacyjne

ks. Proboszcz

===========================================================================

XXVII Niedziela Zwykła (06.10.2019- 13.10. 2019)

Dzisiaj: - zapraszam na Różaniec na godz. 8.30 – Wspólnotę Żywego Różańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne z racji I niedzieli miesiąca

-dzisiejsze ofiary, przeznaczone są na wsparcie Domu Matki w Ełku prowadzonego przez Caritas

W tym tygodniu: - codziennie zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe na godz. 17.30. W poniedziałki, wtorki, czwartki – Różaniec prowadzić będą Wspólnoty Różańcowe; w środy prowadzić będą dzieci a w piątki prowadzić będzie młodzież szczególnie tą, która przygotowuje się do Bierzmowania.

- jutro Wsp. NM.P Różańcowej. Jest to święto wszystkich Członków Żywego Różańca, zapraszam na Różaniec i Mszę św. wszystkich Członków Żywego Różańca

 - w sobotę, zapraszam na spotkanie formacyjne: godz. 11.30 – Ministranci i kandydaci na Ministrantów

W przyszłą niedzielę: - Dzień Papieski. Na Mszy św. o godz. 9.00 -Dzieci z naszej szkoły przedstawią montaż słowno-muzyczny nawiązujący do tej uroczystości. Ofiary w tym dniu będą zbierane do puszek, na wsparcie funduszu stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

- zapraszam na ostatnią Procesję Fatimską, rozpoczęcie o godz. 17.30 -Różańcem Fatimskim, później Procesja i Msza św. wieczorowa o godz. 18.00. Do niesienia Figury zapraszam czwórki naszych parafian z ul. Nowowiejskiej 2,4,5,7.

W minionym tygodniu nikt nie zgłosił się do sprzątania k-ła z ul. Nowowiejskiej 6. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 7. Bóg zapłać p. Stanisławie Gajek za ufundowanie kwiatów do naszego k-ła.

Trwa Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Pragniemy włączyć się w pomoc Misjonarzom, dlatego wspólnie z Paniami Katechetkami, zwracamy się z prośbą do naszych Parafian, o przynoszenie bandaży, starych okularów, które zostaną przekazane na misje. Można je składać do końca października do kosza na ołtarzu św. Józefa.

Organizowana jest jednodniowa pielgrzymka Wspólnoty NNUJ - dnia 26.10 do Wigier na spotkanie Wspólnot NNUJ. Wszystkie informacje można uzyskać u p. Krystyny- zelatorki.

Bóg zapłać p. Tomaszowi Gruszce, za przeoranie porządkowanej ziemi naszego cmentarza, w minionym tygodniu.

Bobry:- dzisiaj I niedziela miesiąca, wystawienie Najświętszego Sakramentu, zmiana T.Ż.R po Mszy św., zapraszam na spotkanie Członków Żywego Różańca oraz Grupy NNU Jezusa.

 - Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 2A: p. Dziekońska, Pruszyńska. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 2A: p. Frączkowska, Marcikowska

- zapraszam dzieci i młodzież kl. 8 w sobotę, na godz. 10.00 do kaplicy na spotkanie formacyjne

ks. Proboszcz

=====================================================

XXV Niedziela Zwykła (22.09.2019 - 29.09.2019)

Dzisiaj ofiary na tacę przeznaczone są na nasz WSD

przeżywać będziemy na Mszy św. o godz. 10.45 – Odpust w Bobrach z racji św. Stanisława Kostki,zapraszam

zapraszam Rodziców Młodzieży, która w tym roku szkolnym rozpocznie przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania (klasy VIII), na Mszę św. o godz. 12.30 a po Mszy na spotkanie.

W tym tygodniu:  jutro zapraszam na godz. 16.30Zelatorki Żywego Różańca na spotkanie

jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. Członków NNUJ na godz. 17.30

we wtorek zapraszam na modlitwę i Nabożeństwo do Świętych Aniołów. Trwa Nowenna, przygotowująca nas do Ur. św. Aniołów

w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

w piątek zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

w piątek zapraszam na Mszę św. wieczorową Młodzież z kl. VIII a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

w sobotę, zapraszam na spotkanie formacyjne: godz. 11.30 – Ministranci i kandydaci na Ministrantów

w sobotę zapraszam na Mszę św. wieczorową, całą Radę Duszpasterską oraz Radę Ekonomiczną a po Mszy św. na spotkanie.

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Nowowiejskiej 5: Kulenko; Giedzicz, Kozicka. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z ul. Nowowiejskiej 5.

Bobry: Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 1A: p. Minkiewicz, Wysocka oraz Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie naszego Odpustu. Szczególne podziękowania dla Ofiarodawcy, który złożył ofiarę na zakup nowych obrusów. Bóg zapłać p. Eugeniuszowi Parafiniuk, Andrzejowi Ziemkiewiczowi za wykonanie balustrad oraz pomalowanie ołtarzyków. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 2A: p. Dziekońska, Gaładyk

zapraszam dzieci i młodzież kl. 8 w sobotę, na godz. 10.00 do kaplicy na spotkanie formacyjne