XXXI Niedziela Zwykła (03.11.2019 - 10.11.2019)

Dzisiaj: - zapraszam na śpiewaną Jutrznie za Zmarłych na godz. 8.30. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne z racji I niedzieli miesiąca Wspólnotę Żywego Różańca

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na śpiewaną Jutrznie za Zmarłych na godz. 8.30.

- ofiary na tacę przeznaczone będą na cele remontowe w naszej Parafii (jak w każdą II niedzielę miesiąca)

W imieniu Księży Salezjanów zapraszam Rodziny naszej Parafii, do wzięcia udziału w spotkaniach z ks. Dominikiem Chmielewskim, opiekunem duchowym mężczyzn „Wojowników Maryi”. Spotkania te odbywają się od dzisiaj w parafii Księży Salezjanów w Ełku.Szczegóły spotkań na plakacie w gablocie.

W tym tygodniu: - zapraszam na wypominki, które będą czytane w cyklu tygodniowym przez cały miesiąc wraz z Różańcem i Koronką o godz. 17.30. Msza św. Składkowa będzie odprawiana za zmarłych przez cały miesiąc.

- w piątek zapraszam na Mszę św. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania a po Mszy sw. Na spotkanie formacyjne

- w sobotę zapraszam na spotkanie formacyjne Kandydatów na Ministrantów i Ministrantów na godz. 11.30

W minionym tygodniu nikt nie zgłosił się do sprzatania z ul. Nowowiejskiej 15A; 15B.

Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej Rodziny z Szosy Bajtkowskiej.

W naszym Dekanacie, organizowany jest Kurs Przedmałżeński dla Narzeczonych, którzy pragną zawrzeć Sakramentalny Związek Małżeński. Kurs rozpoczyna się 22 listopada w parafii św. J. Pawła II w Ełku. Przypominam, że posiadanie ukończenia takiego kursu jest potrzebne do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Wszystkie szczegóły na plakacie w gablocie.

W minionym tygodniu- Bóg zapłać p. Wiesławowi Rutkowskiemu za zamontowanie nowych reflektorów przy wejściach do k-ła oraz do salki.

- Bóg zapłać p. Józefowi Gajek i Jego Pracownikom za wywiezienie pozostałości drewna z naszego cmentarza przed Świętem

- zostały pokryte blachą daszki nad wejściami. Bóg zapłać za wykonanie tych prac - Firmie Tolo.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian z bloku 3A: p.Waszkiewicz, Bałdyga. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian z bloku 3A: p.Nerkowska I; Nerkowska II

Zapraszam na wypominki, które będą czytane w każdą niedzielę, przez cały miesiąc listopad, wraz z Koronką o godz. 10.30. Msza św. Składkowa będzie odprawiana za zmarłych przez cały miesiąc.

- w sobotę zapraszam na godz. 10.00 dzieci i młodzież Bierzmowaną na spotkanie formacyjne

- w przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe naszej kaplicy.