Dzisiaj:pod chórem są wyłożone koperty, w których znajduje się informacja, na temat możliwości składania ofiar na remont i malowanie naszego k-ła. Bóg zapłać Wszystkim, którzy te ofiary złożyli.

W tym tygodniu:- jutro na godz. 17.30 na Nabożeństwo do Ducha Św. - Wspólnotę NNU Jezusa;

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa;

- w piątek zapraszam po Mszy św. młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie

- w sobotę zapraszam ministrantów na zbiórkę na godz. 11.30

- w sobotę zapraszam na godz. 17.30 – Bractwo Mężczyzn św. Józefa a także Panów, którzy chcieliby włączyć się w działalnośc Bractwa - na Różaniec, Mszę św. a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

 Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym parafianom z ul. Kościuszki: p. Anna i Daniel Przyborowski; Eugenia Biernacka. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej, kolejne Rodziny z ul. Kościuszki.

 Bóg zapłać Wszystkim, którzy złożyli w minionym tygodniu zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Bóg zapłać p. Józefowi Gajek za uporządkowanie terenu przy naszej Parafii.

 Wspólnie z Katechetami, zwracamy się z prośbą do naszych Wiernych o przynoszenie do kancelarii pamiątek (bilety, chustki, breloki itp)z wizyty św. Pap. Jana Pawła II w Ełku, które mogłyby być wykorzystane do zrobienia wystawy o Papieżu.

 Tworzymy Wspólnotę dziecięcą, oddająca cześć Św. Aniołom. Zapraszamy serdecznie Dzieci w niedzielę 01 marca na godz. 12.00 do k-ła na pierwsze spotkanie formacyjne.

Przypominam o Kursie Przedmałżeńskim, który rozpoczyna się 28 lutego w par. św. J.P. II w Ełku.

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian: p. Madajczyk, Laskowska Do sprzątania zapraszam naszych Parafian: p. Pileoch, Stojecki. - w sobotę zapraszam na spotkanie dzieci i młodzież na godz. 10.30 ( przypominam o egzaminie bierzmowanym)

ks. Proboszcz

======================================================

V Niedziela Zwykła (9.02.2020 - 16.02.2020)

Dzisiaj:ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

- pod chórem są wyłożone koperty, w których znajduje się informacja, na temat możliwości składania ofiar na remont i malowanie naszego k-ła. W minionym tygodniu W.Ż.Różańca – Róża Fatimska, złożyła ofiarę na remont k-ła. Bóg zapłać Wszystkim, którzy te ofiary złożyli.

W tym tygodniu:- jutro na godz. 17.30 na Nabożeństwo do Ducha Św. - Wspólnotę NNU Jezusa;

- we wtorek Wsp. NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo dla Chorych i Sakrament Namaszczenie Chorych.

- w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa;

- w piątek zapraszam po Mszy św. młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania na spotkanie

- w sobotę zapraszam ministrantów na zbiórkę na godz. 11.30

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym parafianom z ul. Kościuszki: p. Seweryn; Palczewskim; Maciorowskim; Kłoczko. Do sprzątania zapraszam w piątek po Mszy św. wieczorowej, kolejne Rodziny z ul. Kościuszki.

Do środy, 12 lutego do godz. 10.00 -można składać stare przedmioty elektryczne i elektroniczne przy garażu. Przyjedzie firma, która to zabierze i ofiary z tych przemiotów zostaną przeznaczone na zakup inkubatorów do szpitala prowadzonego przez Siostry na misjach ( na stoliku wyłożone są ulotki na ten temat)

Bobry:- Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy naszym Parafian: p. Dutkowscy, Zalewscy. Do sprzątania zapraszam naszych Parafian: p. Madajczyk, Wittlieb. Bóg zapłać Wszystkim, którzy uporządkowali naszą kaplicę po Świętach. - w sobotę zapraszam na spotkanie dzieci i młodzież na godz. 10.30

Bóg zapłać Panom: Dariuszowi Kudrwiec i Krzysztofowi Malinowskiemu za zebranie i przywiezienie zużytego sprzętu gospodarczego, elektrycznego, elektonicznego w ramach zbiórki na zakup inkubatorów do Szpitala prowadzonego przez Siostry Zakonne na misjach.

ks. Proboszcz