XXI Niedziela Zwykła (21.08. – 28.08.2022)

Dzisiaj: zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec, Procesję oraz zawierzenie Polski Niepokalanemu Sercu NMP.

W przyszłą niedzielę: -o godz. 9.00 – z naszej Parafii, wyrusza Diecezjalna Piesza Pielgrzymka Mężczyzn do Drygał. Zapraszam Mężczyzn z naszej Parafii do włączenia się do tej modlitwy.

Trwa miesiąc trzeźwości. Zachęcam do podjęcia postanowienia wytrwania w abstynencji w tym miesiąca.

W tym tygodniu:- zapraszam na Nabożeństwa z wystawieniem Najśw. Sakramentu, codziennie o godz. 17.30

– jutro Wsp. NMPanyy Królowej

– w piątek Ur. NMP Częstochowskiej

Proszę zgłaszać swoje jubileusze małżeńskie obchodzone we wrześniu, byśmy mogli się w tych intencjach pomodlić.

Bóg zapłaćza sprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Kościuszki: p. Milewskim.

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek kolejnych, naszych Parafian z ul. Kościuszki

Rozpoczęliśmy przygotowania do zrobienia montażu ogrzewania. Wykonanie ogrzewania planowane jest na 05 września. Zrobiono została jedna część ławek, druga zostanie zrobiona w tym tygodniu. W minionym tygodniu wpłynęło 5 wpłat. Bardzo proszę o wpłaty na ten cel, byśmy na zakończenie prac, mogli się wywiązać z naszych zobowiązań wobec tej Firmy.

Bóg zapłać za sprzatanie kaplicy p. Marcikowska, Pietkiewicz. Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Laszczkowska, Statkiewicz

Dzisiaj: zapraszam na godz. 10.30 na Różaniec, Procesję oraz zawierzenie Polski Niepokalanemu Sercu NMP.