Proboszcz

Ks. kan. mgr Andrzej Bryg – od 17.08.2017 r.
nr. telefonu: 602-123-277

Rezydent

Ks. dr Karol Sokołowski – od 25.08.2016 r. do 15.07.2020 r.

Poprzedni Proboszczowie

Ks. Lech Janowicz (1989-1991)
Ks. Ryszard Grabowski (1991-2002)
Ks. Krzysztof Brzostek (2002-2010)
Ks. Stanisław Jóźwiak (2010-2013)
Ks. Andrzej Jaśko – od 24.08.2013 r. do 16.08.2017 r.
ks. Andrzej Bryg- od 16.08. 2017 r

Poprzedni Rezydenci

Ks. Maciej Gilewski (2007-2010)
Ks. Paweł Tober (2010-2014)
Ks. Jacek Graszk (2014-2016)

Byli Wikariusze

Ks. Tomasz Rożek (2004-2006)
Ks. Tomasz Gajda (2006-2007)

Rezydent

Ks. dr Karol Sokołowski – od 25.08.2016 r. do 15.07.2020 r.

Poprzedni Proboszczowie

Ks. Lech Janowicz (1989-1991)
Ks. Ryszard Grabowski (1991-2002)
Ks. Krzysztof Brzostek (2002-2010)
Ks. Stanisław Jóźwiak (2010-2013)
Ks. Andrzej Jaśko – od 24.08.2013 r. do 16.08.2017 r.
ks. Andrzej Bryg – od 16.08. 2017 r.

Poprzedni Rezydenci

Ks. Maciej Gilewski (2007-2010)
Ks. Paweł Tober (2010-2014)
Ks. Jacek Graszk (2014-2016)

Byli Wikariusze

Ks. Tomasz Rożek (2004-2006)
Ks. Tomasz Gajda (2006-2007)