Niedziela Miłosierdzia Bożego(07.04.2024 – 14.04. 2024)

Dzisiaj: – Niedziela Miłosierdzia; ofiary na tacę przeznaczone są duszpasterstwo charytatywne naszej Diecezji

zapraszam na godz. 8.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. zapraszam W.Ż.R na spotkanie formacyjne

W tym tygodniu: – jutro Ur. Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona). Na Mszy św. o godz. 18.00 nasza Młodzież otrzyma Sakrament Bierzmowania z rąk J.Eksc. Bp Jerzego Mazura. Przyjmie go 24 osoby. Polecajmy ich w naszych modlitwach. Młodzież wraz ze świadkami i rodzicami gromadzi się o godz. 17.45 przy figurze Pana Jezusa.

Bóg zapłać, Rodzicom i Młodzieży za dar dwóch ornatówv ofiarowanych do naszej Parafii.

W przyszłą Niedzielę:– Niedziela Biblijna;

– ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii (II ndz miesiąca)

zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła Rodzicom Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Zapraszam do sprzątania naszych Parafian ul. Kar. Wyszyńskiego.

PZ Caritas pragnie podziękować, za ofiary złożone w czasie Wielkiego Postu w ramach jałmużny postnej do skarbonki. Z ofiar tych zakupiono żywność do paczek świątecznych dla 25 Rodzin potrzebujących naszej Parafii.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Żebrowscy, Zajko. Do sprzątania zapraszam:

p. Narewscy, Kozłowscy.

Sakrament Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 08 kwietnia na Mszy św. o godz. 18.00. Udzieli go J.Eksc Bp Jerzy Mazur. Przyjmie go 24 osoby. Młodzież wraz ze śwadkami i rodzicami gromadzi się o godz. 17.45.

W przyszłą Niedzielę:– Niedziela Biblijna;

zapraszam na godz. 10.45 na Koronkę do Miłosierdzia

– ofiary na tacę przeznaczone są potrzeby naszej parafii (II ndz miesiąca)\