V Niedziela Wielkanocy (28.04.2024 – 05.05. 2024)

Dzisiaj:- zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia

a po Mszy św na spotkanie

W tym tygodniu:– codziennie zapraszam na wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwa o godz. 17.30. Od środy codziennie rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe o godz. 17.30.

W środę 01 maja – zapraszam na nasze Uroczystości Odpustowe ku czci św. Józefa oraz spotkanie Mężczyzn z naszej Diecezji. Prosimy nasze Panie o upieczenie ciast, pokrojenie na Agape- można je przynosić we wtorek po Mszy św. wieczorowej do salki pod k-łem. Panów i młodzież zapraszam w środę na godz. 8.00 do pomocy przy ustawianiu namiotów i przygotowaniu Agapy. Proszę też o przygotowanie procesji.

W czwartek 02 majaDzień Flagi, zachęcam do wywieszenia naszej Flagi Narodowej przy domach

W piątek Ur. MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 12.00;18.00; w Bobrach o godz. 16.00.

Ze względu na uroczystość nie ma odwiedzin chorych (przeniesione na następny piątek)

W sobotę uroczystość św. Floriana. W Bobrach o godz. 11.00– odbędą się Gminne Uroczystości Strażaków – Gminy Prostki.

W przyszłą Niedzielę:zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec i Nabożeństwo Majowe, po Mszy św. na spotkanie fromacyjne W.Ż.R z racji I niedzieli miesiąca

Proszę zgłaszać, w tym tygodniu swoje jubileusze małżeńskie, obchodzone w maju.

Uroczystości I komunii, odbędą się w niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 13.00

Rocznica Komunii Świętej, dla Dzieci odbędzie się w niedzielę 26 maja na Mszy św. o godz. 13.00

Bóg zapłać za sprzątanie k-łanaszym Parafian ul. Bolesława Prusa: p. Barbarze, Wacławowi i Bartłomiejowi Żmuda. Zapraszam do sprzątania naszych Parafian z Maleczewa, we wtorek po Mszy św. wieczorowej.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Piaseckich. Do sprzątania zapraszam: p. Gajko, Zajko.

Dzisiajzapraszam na godz. 10.45 na Koronkę do Miłosierdzia

– zapraszam na Mszę św. o godz. 13.00 – Dzieci przygotowujące się do I Komunii i Rodziców a po Mszy św na spotkanie

W przyszłą Niedzielę: zapraszam na godz. 10.45 na wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec