Niedziela Ur. Najświętszej Trójcy (07.06.2020 – 14.06. 2020 r.)

Dzisiaj:– I niedziela miesiąca, zapraszam na Różaniec całą Wspólnotę Żywego Różańca na godz. 8.30 a po Mszy św. na spotkanie formacyjne i zmianę T.Ż.R

W tygodniu: – od jutro zapraszam na godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, możliwość skorzystania ze Spowiedzi; 17.30 – Nabożeństwo czerwcowe, Koronka do Miłosierdzia; suplikacje; o godz. 18.00 – Msza św. wieczorowa.

W czwartek 11 czerwcaprzeżywać będziemy Ur. Bożego Ciała. Zapraszam na Mszę św. o godz. 12.00 a po niej, na procesję po placu Drogi Krzyżowej. Proszę o przygotowanie ołatrzynaszych Parafian z : Szosy Bajtkowskiej; Nowowiejskiej; Cmentarnej, Polnej; Sportowej, Nadrzecznej, Ełckiej. Proszę jak zwykle o przygotowanie procesji. Zapraszam dziewczynki zklas II,III, IV do sypaniakwiatków( stroje komunijne, galowe). W tygodniu, po Mszy św. proszę o przygotowanie rzeczy do procesjii.

W sobotę 13 czerwca, zapraszam na spotkanie z Matką Bożą Fatimską. Rozpoczęcie o godz. 17.15Różańcem fatimskim, później Procesja i na zakończenie Msza św. wieczorowa.

W przyszłą niedzielę:ofiary na tacę na potrzeby naszej parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

W minionym tygodniu:została wykoszona kolejna część cmentarza. Bóg zapłać p. Adamowi i Gabrysiowi Kleban za wykonanie tych prac a p. Arkadiuszowi Malinowskiemu za wywiezienie brzózek po Święcie Zielonych Świątek.

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym parafianom z ul. Kościuszki: p. Urszuli i Rafałowi Kuć.

Zapraszam do sprzątania następne Rodziny z ul. Kościuszki w piątek po Mszy św. wieczorowej. Bóg zapłać p. Stanisławie Gajek za ufundowanie kwiatów do naszego k-ła.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuja się następujący Narzeczeni:

Klaudia Krukowska, panna z par. naszej

Piotr Sokołowski, kawaler z par. naszej

Zapraszamy do oglądania strony internetowej, naszej Parafii, w nowej odsłonie graficznej. Znajdziemy tam wszystkie informacje dotyczące bieżących spraw naszej Parafii. Pragnę bardzo gorąco podziękować Firmie Pixel Marcin Pokropski z Ełku, za wykonanie tej strony a także p. Tomaszowi Jermak zawsparcie tej inicjatywy i pomoc w jejj realizacjii. Jest to oficjalna strona Parafii św. Józefa Rzemieślnika w NowejWsi Ełckiej.

W dniach od 12 do 14 czerwca, w parafii św. Pap. Jana Pawła II w Ełku odbędzie się Kurs Przedmałżeński dla naszego Dekanatu. Osoby zainteresowane proszę o zgłaszanie się do tamtej parafii.

Dzisiaj:-I niedziela miesiąca( wystawienie Najśw. Sakramentu) Ur. Najświętszej Trójcy

W przyszłą niedzielę: ofiary na tacę na potrzeby naszej parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

W czwartek 11 czerwcaprzeżywać będziemy Ur. Bożego Ciała. Zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00. Proszę o przygtowanie ołtarzyków oraz procesjii, dziewczynki zapraszam do sypania kwiatków.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom z Miechowa: p.Narewskich; Kozłowskich. Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Gajko, Gajko.