XI Niedziela (14.06.2020 – 21.06. 2020 r.)

Dzisiaj:ofiary na tacę na potrzeby naszej parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

W tygodniu: – codziennie zapraszam na godz. 17.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, możliwość skorzystania ze Spowiedzi; 17.30 – Nabożeństwo czerwcowe, Koronka do Miłosierdzia; suplikacje; o godz. 18.00 – Msza św. wieczorowa.

– w czwartek zakończenie Oktawy Ur. Bożego Ciała. Zapraszam na godz. 17.30 na Procesję Eucharystyczną i błogosławieństwo matek w stanie blogosławionym oraz małych dzieci. Po Procesjii Msza św. o godz. 18.00 ( w czasie której błogosławione zostaną wianki z ziół i kwiatów).

Bóg zapłać, za przygotowanie Procesji Bożego Ciała: Wspónocie Żywego Różańca; Mężczyznom z Bractwa św. Józefa, Ministrantom, Lektorom; Panom od baldahimu; Chórowi, p. Organiście.

Bóg zapłać p.Stanisławie Gajek za ufundowaniekwiatów do naszego k-ła na tę uroczystość;p. Arkadiuszowie Malinowskiemu, Szymonowi Iwanczewskiemu, za wycięcie i przywiezienie brzózek.

Bóg zapłać wszystkim Rodzinom z ul. Szosy Bajtkowskiej; Nowowiejskiej; Cmentarnej, Polnej; Sportowej, Nadrzecznej, Ełckiej za przygotowanie pięknych ołtarzy.

w piątek Ur. Najświętszego Serca Pana Jezusa

– w sobotę Wsp. Niepokalanego Serca NMP

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowuja się następujący Narzeczeni:

1. Karolina Surowik, panna

2. Szymon Rozmysłowski, kawaler

1.Klaudia Krukowska, panna z par. naszej

2. Piotr Sokołowski, kawaler z par. naszej

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym parafianom z ul. Kościuszki: p. Ewie i Zdzisławowi Szorc.

Zapraszam do sprzątania następne Rodziny z ul. Kościuszki w piątek po Mszy św. wieczorowej.

Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły w minionym tygodniu, na cele malowania naszego k-ła od 2 Rodzin.

Dzisiaj: ofiary na tacę na potrzeby naszej parafii (jak w II niedzielę miesiąca)

Bóg zapłać, za przygotowanie Procesji Bożego Ciała oraz Rodzinom, które przygotowywały w tym roku Ołtarzyki: 3A;4A;7,8,9,10

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Gajko, Gajko.

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Resko, Piaseckich.