XVI Niedziela Zwykła (19.07.2020 – 26.07. 2020 r.)

Dzisiaj:-rozpoczynamy Tydzień Modlitw w intencji Kierowców z racjii św. Krzysztofa

– zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 8.45

W tygodniu: – jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. członków NNU Jezusa

– codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

– we wtorek zapraszam Czcicieli św. Aniołów

– w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w czwartek zapraszam na modlitwę o powołania kapłańskie z naszej Parafii

– w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30( ostatni piątek miesiąca)

– w sobotę zapraszam na Mszę św. a po Mszy św. Mężczyzn z Bractwa Św. Józefa na spotkanie formacyjne.

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 wszystkich kierowców ze swymisamochodami, skuterami, motycklami, rowerami a po Mszy św. na poświęcenie tych pojazdów z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary w tym dniu zbierane bedą przeznaczone na zakup pojazdów dla Misjonarzy przez MIVA Polska.

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujący Narzeczeni:

1. Aleksandra Zrajkowska, panna z par. naszej

2. Jakub Karpuk, kawaler z Ełku

Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, kolejne Rodziny z ul. Kościuszki. Bóg zapłać, za posprzątanie k-ła, Rodzine Państwa Młodych.

W najbliższym czasie zostanie zakupione około 400 litrów farby do malowania naszego k-ła. Malowanie k-ła planowane jest na początku września. Bóg zapłać tym, którzy złozyli swoje ofiary na malowanie k-ła.

Przygotowujemy też dokumenty do złożenia wniosku o dofinansowanie ocieplenia naszego k-ła.

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na Mszę św.wszystkich kierowców ze swymisamochodami, skuterami, motycklami, rowerami a po Mszy św. na poświęcenie tych pojazdów z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p.Dzieszuta, Siemiątkowska Do sprzątania zapraszam naszych parafian: p. Lekenta, Wieliczko

Bóg zapłać za wykoszenie trawy oraz umocowanie stopki przy drzwiach p. Krzysztofowi Borzym i Dariuszowi Kudrawiec.