XVII Niedziela Zwykła (26.07.2020 – 02.08. 2020 r.)

Dzisiaj:– zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 8.45

– zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 wszystkich kierowców ze swymisamochodami, skuterami, motycklami, rowerami a po Mszy św. na poświęcenie tych pojazdów z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary w tym dniu zbierane bedą przeznaczone na zakup pojazdów dla Misjonarzy przez MIVA Polska.

W tygodniu: – jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. członków NNU Jezusa

– codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

– we wtorek, 28 lipca,o godz. 8.30, gościć będziemy Kapłanów, którzy uczestniczyć będą w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Możemy się też włączyć duchowo w uczestnictwo w Pielgrzymce, poprzez modlitwę.

– we wtorek zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Czcicieli św. Aniołów

– w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w czwartek zapraszam na modlitwę o powołania kapłańskie z naszej Parafii

– I sobota miesiąca zapraszam na godz. 17.30 na Różaniec ekspiacyjny za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu NMP

W przyszłą niedzielę: – I niedziela miesiąca, zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą W.Ż.R a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się następujący Narzeczeni:

1. Edyta Zyskowska, panna z par. naszej

2. Kamil Zyskowski, kawaler z par. naszej

Bardzoproszę o zgłaszanie w tym tygodniu swoich sierpniowych jubileuszy małżeńskich.

Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, Rodziny z ul. Cmentarnej.

Dzisiaj:- zapraszam na Mszę św.wszystkich kierowców ze swymisamochodami, skuterami, motycklami, rowerami a po Mszy św. na poświęcenie tych pojazdów z racji św. Krzysztofa, patrona kierowców

W przyszłą niedzielę– I niedziela miesiąca, zapraszam całą W.ŻR a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Lekenta, Wieliczko.

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Irena i Helena Gorzoch