XXI Niedziela Zwykła (23.08.2020 – 30.08. 2020 r.)

Dzisiaj: Dzień Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu

Trwa miesiąc sierpieńmiesiąc trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości, abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.

W tygodniu: – codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

– jutro zapraszam na Nabożeństo Członków NNUJezusa

– we wtorek zapraszam na Nabożeństwo Czcicieli św. Aniołów

– w środę Ur. NMP Częstochowskiej

– w piątek zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej jako przebłaganie Pana Boga za grzechy profanacji świętych symboli w naszej Ojczyźnie na godz. 17.30

– w sobotę zapraszam Mężczyzn z Bractwa św. Józefa na Mszę św. a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 12.30 młodzież, która przygotwywała się do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. na spotkanie.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Cmentarnej: p. Litwinko; Sikorska, Gudel. Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, kolejne Rodziny z ul. Cmentarnej.

Przy wyjściu, do nabycia są książki o patronce teściowych, cena 15.00 zł. Można wrzucać do skarbonki. Zachęcam do zapoznania z tą pozycją i jej nabycia.

Zgodnie z zarządzeniem Władz Państwowych i Kościelnych, przebywając w kościele, na Nabożeństwach, należy nosić maseczkę ochronną i dezynfekować ręce, przy wejściu do kościoła.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Świderska, Zajko

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Pieloch, Płaskowicka

W przyszłą niedzielę zapraszam na Mszę św. o godz. 10.45 młodzież, która przygotwywała się do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy św. na spotkanie.