XX Niedziela Zwykła (16.08.2020 – 23.08. 2020 r.)

Dzisiaj: zgodnie z apelem ks. Biskupa i Episkopatu, dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na pomoc ofiarom w Bejrucie.

Trwa miesiąc sierpieńmiesiąc trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości, abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu.

W tygodniu: – codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, z ul. Cmentarnej.

Bóg zapłać za wykonanie dwóch kompletów podstaw pod trumny p. Eugeniuszowi Parafiniuk

Przy wyjściu, do nabycia są książki o patronce teściowych. Zachęcam do zapoznania z tą pozycją i jej nabycia.

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Jaśkiewicz, Frączkowska.

Do sprzątania zapraszam naszych parafian:p. Świderska, Zajko