XIX Niedziela Zwykła (09.08.2020 – 16.08. 2020 r.)

Dzisiaj:– ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

Trwa miesiąc sierpieńmiesiąc trzeźwości, pamiętajmy o idei trzeźwości, abstynencji i módlmy się o trzeźwość naszego narodu. Podejmijmy też postanowienia, że nie będziemy w miesiącu sierpniu stawiać alkoholu isami go używać.

W tygodniu: – codziennie zapraszam, na wystawienia Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30

– jutro zapraszam na Nabożeństwo do Ducha Św. członków NNU Jezusa

– we wtorek zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Czcicieli św. Aniołów

– w środę zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w czwartek zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie; o godz. 17.15 – Różaniec, Procesja i wieczorowa Msza św. Do niesienia Figury zapraszam Panie.

– w sobotę Ur. Wniebowzięcia NMP( M.B. Zielnej); Msze św. jak w niedzielę, na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Obchodzimy 100tną rocznicę Cudu nad Wisłą ( wywieśmy nasze flagi narodowe) oraz o śwęcie Wojska Polskiego.

Bóg zapłać za posprzątanie k-ła Rodzinie Państwa Młodych. Zapraszam, w piątek po Mszy św. wieczorowej, do sprzątania k-ła, Rodzinę Państwa Młodych. Dyżur sprzątania z ul. Cmentarnej został przesunięty na kolejny piątek.

Przy wyjściu, do nabycia są książki o patronce teściowych, cena 15.00 zł. Można wrzucać do skarbonki. Zachęcam do zapoznania z tą pozycją i jej nabycia.

Dzisiaj– ofiary na tacę przeznaczone są na cele remontowe w naszej Parafii (II niedziela miesiąca)

Bóg zapłać za posprzątanie naszej kaplicy naszym parafianom: p. Łukasiak, Szeler

Do sprzątania w piątek, ze względu na święto,zapraszam naszych parafian:p. Jaśkiewicz, Frączkowska.

Bóg zapłać za wykoszenie trawy wokół kaplicy p. Darkowi Kudrawiec.