III Niedziela Zwykła (24.01.2021 r. – 31.01.2021r.)

Dzisiaj:- Niedziela Słowa Bożego

zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 8.45

zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 wszystkie Babcie i Dziadków. Młodzież z KSM-u przygotowała dla Babć i Dziadków małą niespodziankę z racjii ich święta.

zapraszam na Mszę św. o godz. 13.00 – Rodziców Dzieci, które przygotowują się do I Komunii, a po Mszy św. na spotkanie.

W tym tygodniu:– codziennie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową o godz.18.00.

zapraszam: w poniedziałek na Nabożeństwo do Ducha Św.; we wtorek na Nabożeństwo do Aniołów; w środę do św. Józefa; w czwartek w intencji Kapłanów i powołań; w piątek do Miłosierdzia Bożego

w sobotę, zapraszam Panów i Młodzież, do rozebrania choinek i uporządkowania k-ła po okresie świątecznym na godz. 11.00

w sobotę, zapraszam na Mszę sw. wieczorową Mężczyzn z Bractwa św. Józefa i chętnych, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne

Bóg zapłać za sprzątanie naszego k-ła naszym Parafianom z ul. Nowowiejskiej 2: p. Agnieszce, Jackowi i Michałowi Zanio. Zapraszam, w sobotę na godz. 13.00, do sprzątanie k-ła kolejne Rodziny z ul. Nowowiejskiej 2.

Pod chórem, na stoliku, wyłożone są koperty,do składania ofiar na wykonanie schodów do k-ła; oraz zakup organów. W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych Parafian, o wsparcie tych inicjatyw.

W przyszłą niedzielę: – zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 8.45

W dniach 29.01 do 31.01. 2021 roku w parafii św. pap. Jana Pawła II organizowany jest Kurs Przedmałżeński. Zachęcam Wszystkich, którzy przygotowują się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa do skorzystania z tego Kursu.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy, Rodzinom: p. Krugły, Krupowicz. Do sprzątania kaplicy:

p. Dudkowski, Zalewski