II Niedziela Zwykła (17.01.2021 r. – 24.01.2021r.)

Dzisiaj:- zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia na godz. 8.45

W tym tygodniu:– codziennie zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 i Mszę św. wieczorową o godz.18.00.

zapraszam: w poniedziałek na Nabożeństwo do Ducha Św.; we wtorek na Nabożeństwo do Aniołów; w środę do św. Józefa; w czwartek w intencji Kapłanów i powołań; w piątek do Miłosierdzia Bożego

W miniony piątek nikt nie zgłosił się do sprzątanie k-ła z ul. Nowowiejskiej 1. Zapraszam, w piątek, po Mszy św. wieczorowej, do sprzątanie k-ła Rodziny z ul. Nowowiejskiej 2.

Bóg zapłać p. Adamowi Kleban, za odśnieżanie przy k-le w minionym tygodniu.

W minionym tygodniu, odbyło się spotkanie Rady Ekonomicznej i Parafialnej. Podsumowaliśmy miniony rok 2020 oraz wyznaczyliśmy zadania na rok 2021: wykonanie schodów do k-ła; oraz zakup organów. W związku z tym zwracamy się z prośbą do naszych Parafian, o wsparcie tych inicjatyw. Tak jak na malowanie k-ła, będą wyłożone kartki na te dzieła, od przszłej niedzieli.

W przyszłą niedzielę: – zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 wszystkie Babcie i Dziadków. Młodzież z KSM-u przygotowała dla Babć i Dziadków małą niespodziankę z racjii ich święta.

zapraszam na Mszę św. o godz. 13.00 – Rodziców Dzieci, które przygotowują się do I Komunii, a po Mszy św. na spotkanie.

W dniach 29.01 do 31.01. 2021 roku w parafii św. pap. Jana Pawła II organizowany jest Kurs Przedmałżeński. Zachęcam Wszystkich, którzy przygotowują się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa do skorzystania z tego Kursu.

Bobry: Do sprzątania kaplicy: p. Krugły, Krupowicz.