XVII Niedziela Zwykła (25.07.2021 – 01.08.2021)

Dzisiajzapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

w środę 28 lipca gościć będziemy Ełcką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę na śniadaniu. Zapraszam chętnych do przygotowania śniadania, we wtorek 27 lipca po Mszy św. wieczorowej do salki. Bardzo proszę o upieczenie ciast dla Pielgrzymów i przynoszenie ich we wtorek, 27 lipca, po Mszy św. Tak samo, jeżeli ktoś może przynieść pomidory, ogórki, owoce, to proszę to wtedy przynieść.

w piątek, zapraszam na Drogę Krzyżową o godz. 17.30

– w sobotę, zapraszam na Mszę św. wieczorową a po Mszy św. na spotkanie formacyjne Mężczyzn z Bractwa św. Józefa

W przyszłą niedzielę:– zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą W.Ż Różańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne z racji I niedzieli miesiąca

Proszę w ciągu tygodnia zgłaszać swoje jubileusze małżeńskie, obchodzone w miesiącu sierpniu.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Rodzinep. Młodych. Do sprzątania w piątek poMszy św. zapraszam naszych Parafian z ul. Nadrzecznej.

Bóg zapłać za złożone ofiary na remont schodów wejściowych. Wpłynęło 3 wpłaty.

W minionym tygodniu został wykoszony cmentarz, proszę o uporządkowanie swoich grobów.

Trwa rok św. Józefa, przygotowujemy pamiątkę snów św. Józefa. Pragnę podziękować p. Józefowi Gajek i Jego Pracownikom za postawienie kamieni, które te sny będą upamiętniały.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Dziekońska, Gaładyk Do sprzątania kaplicy zapraszam: p. Dziekońska, Pruszyńska.

Dzisiajna zakończenie Tygodnia modlitw za kierowców, zapraszam na poświęcenie wszystkich pojazdów. Ofiary na tacą przeznaczone będą na Miva Polska, która wspiera zakup pojazdów na Misje.

W przyszłą niedzielę:ofiary na tacę, przeznaczone będą na pomoc powodzianom i cierpiącym z powodu klęsk żywiołowych.