XVIII Niedziela Zwykła (01.08.2021 – 08.08.2021)

Dzisiajzapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą W.Ż Różańca a po Mszy św. na spotkanie formacyjne z racji I niedzieli miesiąca

w miesiącu sierpniu zachęcam do podjęcia trudu abstynencji od alkoholu by ratować ludzi uzależnionych

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania

I piątek miesiąca, spowiedź w czasie Nabożeństwa. Święto Przemienienia Pańskiego. Nie ma odwiedzin chorych!

– I sobota miesiąca, zapraszam na Rożaniec o godz. 17.30

W przyszłą niedzielę:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W minionym tygodniu, gościliśmy Ełcką Pieszą Pielgrzymkę na Jasna Górę, na śniadaniu. Składam serdeczny Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie śniadania a także naszym Paniom Gospodyniom, za upieczenie ciast, przyniesione owoce, ogórki, pomidory.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła naszycm Parafianom z ul. Nadrzecznej, Polnej: p. Prill, Kulikowskim, Sobolewskim, Do sprzątania w piątek poMszy św. zapraszam naszych Parafian z ul. Lipowej.

Bóg zapłać za złożone ofiary na remont schodów wejściowych. Wpłynęło 3 wpłaty

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Dziekońska, Pruszyńska. Do sprzątania kaplicy zapraszam: p. Frączkowska, Marcikowska

Dzisiajofiary na tacę, przeznaczone będą na pomoc powodzianom i cierpiącym z powodu klęsk żywiołowych.

W przyszłą niedzielę:ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej Parafii z racjii II niedzieli miesiąca

Po niedzieli, rozpoczynamy malowanie, wewnątrz naszej kaplicy. Będą pewne utrudnienia, ze względu na rusztowania.