XIX Niedziela Zwykła (08.08.2021 – 15.08.2021)

Dzisiajzapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

w miesiącu sierpniu zachęcam do podjęcia trudu abstynencji od alkoholu by ratować ludzi uzależnionych

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

w piątek – 13 sierpnia, zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie. Rozpoczęcie o godz.17.15 – Różańcem fatimskim, Procesja i wieczorowa Msza św. Zapraszam do niesienia Figury Fatimskiej.

– Wsp. św. Maksymiliana M. Kolbego

W przyszłą niedzielę:Ur. Wniebowzięcia NMP (tzw. M.B. Zielnej), na każdej Mszy św. poświęcenie tegorocznych ziół i kwiatów ( zachęcam do ich przyniesienia)

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła naszym Parafianom z ul. Lipowej. Do sprzątania w piątek po Mszy św. zapraszam naszych Parafian z ul. Lipowej.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Frączkowska, Marcikowska Do sprzątania kaplicy zapraszam: p. Mołs, Łukasiak

Dzisiaj:ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej Parafii z racjii II niedzieli miesiąca

W przyszłą niedzielę:Ur. Wniebowzięcia NMP (tzw. M.B. Zielnej), na Mszy św. poświęcenie tegorocznych ziół i kwiatów ( zachęcam do ich przyniesienia)

Trwa malowanie, wewnątrz naszej kaplicy.