XXII Niedziela Zwykła (29.08.2021 – 05.09.2021)

Dzisiaj– z naszego k-ła, wyruszy o godz. 9.00 -Piesza Pielgrzymka Mężczyzn, do par. M. Boskiej Częstochowskiej w Drygałach. Po Mszy św. Odpustowej, w Drygałach, ks. Biskup zawierzy Mężczyzn Matce Bożej. Zachęcam naszych Mężczyzn do udziału w tej Pielgrzymce.

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

– poniedziałek, Członków DNNUJ

– wtorek, czcicieli św. Aniołów

– w środę, zapraszam na Mszę św. o godz.8.00,rozpoczynajacą nowy rok szkolny Dzieci, Młodzież, Nauczycieli. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi od godz. 7.30.

W tym dniu przypada 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Wieczorem zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa –Mężczyzn

I czwartek miesiaca, modlitwa o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

– I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi od godz. 17.15

I sobota miesiąca, zapraszam na Różaniec ekspijacyjny na godz. 17.30

W przyszłą niedzielę:zapraszam na godz. 8.30 na Różaniec całą W.Ż.R a po Mszy na spotkanie formacyjne z racjii I niedzieli miesiąca

Proszę w tym tygodniu zgłaszać swoje jubileusze małżeńskie, byśmy w przyszłą niedzielę mogli się w tych intencjach pomodlić.

Bóg zapłać, za posprzątanie naszego k-ła Państwu Młodym.

Do sprzątania, w piątek po Mszy św. zapraszam Rodzinę Państwa Młodych.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby remontu naszych schodów. Wpłynęło 5 wpłat.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p.Nerkowska, Nerkowska . Do sprzątania kaplicy zapraszam: p. Chętnik, Golubiewska.

I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Możliwość skorzystania ze Spowiedzi od godz. 15.45 i Msza św. o godz. 16.00

Nasz Odpust ku czci św. Stanisława, przeżywać będziemy w niedzielę 19 września na Mszy św. o godz. 11.00