XXV Niedziela Zwykła (19.09.2021 – 26.09.2021)

Dzisiaj zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– zapraszam po Mszy św o godz. 13.0 – dzieci z klas III i IV na spotkanie organizacyjne Dziecięcej Grupy Czcicieli św. Aniołów

W tym tygodniu:– zapraszam codziennie na Nabożeństwa wraz z wystawieniem Najśw. Sakramentu o godz. 17.30.

– w poniedziałek, zapraszam na godz. 17.30 – na Nabożeństwo do Ducha Św. członków DNNUJ

– we wtorek, zapraszam na Nabożeństwo do Św. Aniołów

– w środę, zapraszam na Nabożeństwo do św. Józefa

– w piątek, zapraszam na godz. 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

– w sobotę, zapraszamna Mszę św. a po Mszy św. na spotkanie formacyjne Mężczyzn z Bractwa św. Józefa

W przyszłą niedzielę: – zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– zapraszam na spotkania, na Mszę św. o godz. 13.00 – Rodziców i Młodzież z klas VIII, a po Mszy św. na spotkanie przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

Bóg zapłać, za posprzątanie naszego k-ła naszych Parafian ul. Małeckich: p. Zofia Milewska; p. Wasyk, Piekarscy, Poniatowski .

Do sprzątania, w piątekpoMszy św. zapraszam naszych Parafian z ul. Małeckich.

Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby remontu naszych schodów. Wpłynęło 2 wpłaty.W miniony piątek, zostały przywiezione stopnie i płyty granitowe na nasze schody wejściowe. Bóg zapłać za dosadzenie krzewów przy naszym k-le p. Adamowi Andryszewskiemu.

Bóg zapłać za sprzątanie kaplicy: p. Czubak, Kudrawiec.

Do sprzątania zapraszam: p. Wojtaś, Siłakowska,

Bóg zapłać Wszystkim, za przygotowanie naszych uroczystości odpustowych.

W przyszłą niedzielę, zapraszam Młodzież i Rodziców z klas 7 i 8 na spotkanie przygotowujące do Bierzmowania.