XVI Niedziela Zwykła (17.07. – 24.07.2022)

Dzisiaj:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

– zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00, wszystkich Kierowców wraz ze swoimi pojazdami. Będziemy modlić się w tym dniu za wszystkich Kierowców z racjii Wsp. św. Krzysztofa, patrona kierowców, a po Mszy poświęcę te pojazdy. Tradycyjnie ofiary w tym dniu poświęcone będą na wsparcie MIVA Polska, która kupuje pojazdy na misje w różnych częściach świata

W tym tygodniu: – zapraszam na Nabożeństwa z wystawieniem Najśw. Sakramentu, codziennie o godz. 17.30

Nikt nie zgłosił się w minionym tygodniu do sprzątania naszego k-ła z ul. Kościuszki

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek naszych Parafian z ul. Kościuszki.

W minionym tygodniuBóg zapłać Róży p. Krystyny Prill, za ofiarę złożoną na potrzeby ogrzewania oraz wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli swoją ofiarę na ogrzewanie, wpłynęło 7wpłat.

– rozpoczęliśmy remont schodów do bocznego wejścia, oraz wejścia do salek w piwnicach

zachęcam do korzystania z małej biblioteki św. Józefa w bocznym wyjściu.

Bóg zapłać za sprzatanie kaplicy p. Czubak, Kudrawiec. Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Siłakowska, Ptak.

W przyszłą niedzielę, zapraszam na Mszę św. wszystkich Kierowców wraz ze swoimi pojazdami. Będziemy modlić się w tym dniu za wszystkich Kierowców z racjii Wsp. św. Krzysztofa, patrona kierowców, a po Mszy poświęcę te pojazdy. Tradycyjnie ofiary w tym dniu poświęcone będą na wsparcie MIVA Polska, która kupuje pojazdy na misje w różnych częściach świata.

Pod koniec lipca, gościć będziemy w naszej Parafii, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Bardzo proszę, o upieczenie ciast dla Pielgrzymów oraz przynoszenie warzyw: pomidorów, ogórków itp. do naszej p. Sołtys.