Niedziela Palmowa (02.04.2023 – 09.04. 2023)

Dzisiaj: – Niedziela Palmowa, stajemy dzisiaj w obronie dobrego imienia św. pap. Jana Pawła II. Zapraszam na godz. 8.30 na Nabożeństwo Gorzkich Żali i na poświęcenie palm, Procesję o godz. 8.50. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie W.Ż.R

na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszam Dzieci z palmami

na godz. 15.00, zapraszam pod pomnik św. pap. Jana Pawła II, na wspólną modlitwę, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Drogę Krzyżową w rocznicę śmierci Papieża oraz obrony Jego dobrego imienia (zabierzmy ze sobą znicze by je zapalić przy pomniku)

W tym tygodniu:rozpoczynamy Wielki Tydzień. Codziennie do Wielkiej Środy włącznie można skorzystać ze Spowiedzi od godz. 17.00. Przypominam, że w Triduum i Święta nie będzie Spowiedzi. Od jutra nieczynna jest kancelaria parafialna aż do czasu po Świętach.

Wielki Czwartek: – Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00, przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy

Wielki Piątekobowiązuje nas post ścisły. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.30.

Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00, adoracja Krzyża, przeniesienie Pana Jezusa do Grobu. Czuwanie indywidualne do godz. 23.00

Wielka Sobota- adoracja przy Grobie Wspólnot od godz. 10.00 do 18.30. Zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Poświęcenie pokarmów: Bobry godz. 10.00; NWE godz. 11.00; 12.00.

Od godz. 12.00 do godz. 14.00 kościół będzie zamknięty ze względu na przygotowanie kościoła do wieczornej Liturgi.

Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 ( przynosimy gromnice, poświęcenie ognia, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych)

Niedziela Zmartwychwstania PańskiegoRezurekcja godz. 6.00 (proszę przygotować procesję) Msze św. w tym dniu: Bobry godz. 9.00; NWE godz. 11.00

II Dzień Świąt Msze św.NWE o godz. 9.00;13.00; Bobry godz. 11.00

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Sikorskiego, Kolonia Górna: p. Dorocie Nerkowskiej, Anecie,Ameli, Radosławowi i Norbertowi Jankowskim. Bóg zapłać za ufundowanie kwiatów przy pomniku Papieża oraz wycieraczek do k-ła p. Stanisławie Gajek.

Do sprzątania k-ła zapraszam w środę po Mszy św. naszych Parafian z Domu Nauczyciela, Kolonia Górna.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy p. Nerkowska, Nerkowska . Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Chętnik, Golubiewska

Wielki Piątekobowiązuje nas post ścisły. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17.00, adoracja Krzyża, Komunia.

Niedziela Zmartwychwstania PańskiegoRezurekcja godz. 9.00 (proszę przygotować procesję)

II Dzień Świąt Msza św.godz. 11.00