Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (09.04.2023 – 16.04. 2023)

Bóg zapłać:za przygotowanie całego Triduum Paschalnego – Asyście, Bractwu Mężczyzn św. Józefa, Ministrantom, Lektorom, p. Kamilowi, Chórowi oraz Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tych uroczystości. Szczególne podziękowanie kieruję w stronę naszych Strażaków.

Dzisiaj: – Msze św.: Bobry godz. 9.00; NWE godz. 11.00

Jutro II Dzień Świąt Msze św.NWE o godz. 9.00;13.00; Bobry godz. 11.00

W przyszłą niedzielę:- Ur. Miłosierdzia Bożego. Zapraszam na godz.8.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Trwa Nowenna przygotowująca nas do tej Uroczystości

– ofiary na tacę przeznaczone będą na potrzeby naszej Parafii

W tym tygodniu:od wtorku zapraszam codziennie na wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30 i Nabożeństwa

– w środę zapraszam po Mszy św. wieczorowej Młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania

w sobotę na godz. 11.00 zapraszam Dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej na spotkanie do k-ła

Bóg zapłać za sprzątania k-ła naszym Parafianom z ul. Domu Nauczyciela, Dąbrowskiego, Kolonia Górna: p. Danuta Pawłowska, Małgorzata Godlewska, Anna Ziemkiewicz, Emilia Steckiewicz.

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek po Mszy św. naszych Parafian z ul. Cmentarnej

Bóg zapłać za ofiarowanie wierzb do ciemnicy oraz wykonanie cięć pielęgnacyjnych naszych drzew p. Beacie i Adamowi Andryszewskim oraz ich pracownikowi.

Pragnę podziękować p. Krzysztofowi Cybulskiemu za zakupienie i zamontowanie oświetlenia krzyża przy tabernakulum.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy p. Chętnik, Golubiewska. Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Czubak, Kudrawiec.

Bóg zapłać za przygotowanie Grobu Pańskiego oraz uporządkowanie terenu wokół naszej Kaplicy.

Jutro II Dzień Świąt Msza św.godz. 11.00

W przyszłą niedzielę:- Ur. Miłosierdzia Bożego, zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia

na godz. 10.45