Niedziela Palmowa (24.03.2024 – 31.03. 2024)

Dzisiaj: – Niedziela Palmowa, zapraszam na godz. 8.30, na Nabożeństwo Gorzkich Żali a p nich na procesję z palmami (gromadzimy się przy krzyżu misyjnym)

– w czasie Mszy św. o godz. 9.00 – wszyscy, którzy podjęli się Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego złożą swoje przyrzeczenia

W tym tygodniu:- rozpoczynamy Wielki Tydzień. Codziennie do środy włącznie od godz. 17.00 zapraszam na wystawienie Najśw. Sakramentu oraz możliwość skorzystania ze Spowiedzi. Przypominam, że w Triduum i Święta nie będzie Spowiedzi. Od jutra nieczynna jest kancelaria parafialna.

Wielki Czwartek– Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00 (obmycie nóg 12 mężczyznom, przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy)

Wielki Piątek- obowiązuje nas post ścisły. Zapraszam na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.30. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19.00 (adoracja Krzyża, przeniesienie Pana Jezusa do Grobu). Czuwanie przy Grobie do godz. 23.00. Straż przy Grobie pełnić będą nasi Strażacy.

Wielka Sobota– adoracja przy Grobie od godz. 10.00 do 18.30, której przewodniczyć będą Wspólnoty. Od godz. 12.00 do 14.00 – k-ł będzie zamknięty w względu na przygotowanie k-ła do wieczornej Liturgii. Wspólna Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Msza św. Wigilii Paschalnej o godz. 19.00 (przynosimy świece, poświęcenie ognia, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych)

Poświęcenie pokarmów: NWE – godz. 11.00;12.00

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego– Rezurekcja o godz. 6.00 (proszę przygotować procesję, zapraszam dzieci do sypania kwiatków). Msze św. – Bobry- godz. 9.00; NWE – godz. 11.00

II Dzień ŚwiątMsze św.NWE –godz. 9.00; 13.00; Bobry godz. 11.00

Przypominam o zmianie czasu z zimowego na letni: z soboty 30 marca na niedzielę 31 marca (wskazówki zegara przesuwamy o godzine do przodu)

Proszę zgłaszać swoje jubileusze małżeńskie obchodzone w kwietniu, byśmy w tych intencjach mogli się pomodlić.

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Kar. Wyszyńskiego: p. Ewie Płockiej, Elżbiecie Kołdys, Beacie i Arkadiuszowi Malinowskim.Zapraszam do sprzątania kolejnych naszych Parafian z ul. Kar. Wyszyńskiego(proszę o kontakt byśmy omówili termin sprzątania).

Bóg zapłać p. Beacie i Adamowi Andryszewskim za ofiarowane do naszego k-ła palmy wikliniowe.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p. Zawłockim. Do sprzątania zapraszam: p. Romanik, Popowscy. Bóg zapłać p. Jadwidze Pietkiewicz i p. Krzysztofowi Borzym za rozisanie nawozów pod thuje i trawę.

Dzisiaj:- Niedziela Palmowa, zapraszam na Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 10.30 a po nim na procesję z palmami

Wielki Piątek- obowiązuje nas post ścisły. Zapraszam na Liturgia Męki Pańskiej o godz. 17.00 (adoracja Krzyża, Komunia).

Wielka Sobota Poświęcenie pokarmów: Bobry godz. 10.00;

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego– Rezurekcja o godz. 9.00 (proszę przygotować procesję, zapraszam dzieci do sypania kwiatków).

II Dzień Świąt- Msza św.Bobry godz. 11.00