Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego (31.03.2024 – 07.04. 2024)

Dzisiaj: – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Bóg zapłać za przygotowanie Procesji: Wspólnotom, Chórowi, p. Kamilowi; Asyście Liturgicznej; Mężczyznom z Bractwa św. Józefa, Mężczyznom z Wielkiego Czwartku(obmycie nóg)oraz naszym Ochotnikom ze Straży Pożarnej.

W tym tygodniu: – jutro II Dzień Świąt. Msze św. o godz. 9.00; 13.00; Bobry – 11.00. Ofiary na tacę przeznaczone są na KUL.

– w środę zapraszam Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie o godz.18.30. Przypominam, że Sakrament Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 08 kwietnia na Mszy św. o godz. 18.00. Udzieli go J.Eksc Bp Jerzy Mazur. Przyjmie go 24 osoby

– I czwartek miesiąca, modlitwa o powołania

I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Spowiedź od godz. 17.15.

Różaniec o godz. 17.30 prowadzić będzie PZ Caritas.

– w sobotę zapraszam Dzieci komunijne na spotkanie o godz.11.00.

Zapraszam na godz.17.30 na Różaniec prowadzony przez Rodziców modlących się za swoje dzieci

W przyszłą Niedzielę:– Niedziela Miłosierdzia; ofiary na tacę przeznaczone są duszpasterstwo charytatywne naszej Diecezji

zapraszam na godz. 8.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. zapraszam W.Ż.R na spotkanie formacyjne

Proszę zgłaszać swoje jubileusze małżeńskie obchodzone w kwietniu, byśmy w tych intencjach mogli się pomodlić.

Bóg zapłać za sprzątanie k-ła naszym Parafianom z ul. Kar. Wyszyńskiego: p. Maria Duda; Wioleta Bućko. Zapraszam do sprzątania Rodziców Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Bóg zapłać p. Krzysztofowi i Piotrowi Cybulskim, za doprowadzenie prądu i zamontowanie oświetlenia przy figurze św. Józefa; Pani Stanisławie Gajek za ufundowanie kwiatów przy figurze Papieża.

Bóg zapłać za sprzątanie naszej kaplicy: p.Romaniuk, Popowskiej, Iwanczewskiej . Do sprzątania zapraszam: p. Żebrowscy, Zajko. Bóg zapłać Wszystkim za przygotowanie procesjii.

I piątek miesiąca, do południa odwiedziny chorych. Spowiedź od godz. 15.45, poźniej Msza św.

W środę zapraszam Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie o godz.18.30 do kła parafialnego. Przypominam, że Sakrament Bierzmowania odbędzie się w poniedziałek 08 kwietnia na Mszy św. o godz. 18.00. Udzieli go J.Eksc Bp Jerzy Mazur. Przyjmie go 24 osoby.

W sobotę zapraszam Dzieci komunijne na spotkanie o godz.11.00 do k-ła parafialnego

zapraszam na godz. 10.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.