XV Niedziela Zwykła (10.07. – 17.07.2022)

Dzisiaj:zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

– ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii(II ndz. miesiąca)

W przyszłą niedzielę:- zapraszam na godz. 8.45 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego

W tym tygodniu: – zapraszam na Nabożeństwa z wystawieniem Najśw. Sakramentu, codziennie o godz. 17.30

– we wtorek Wsp. św. Brunona z Kwerfurtu, patorna naszej diecezjii

w środę 13 lipca, zapraszam na kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam na godz. 17.15 na Różaniec Fatimski z medytacjami, Procesję oraz Mszę św. Możliwość skorzystania ze Spowiedziod godz. 17.00. Bardzo proszę o przygtowanie czwórki Pań do niesienia Figury.

w sobotę Wsp. Najś. Maryi Panny z Góry Karmel. Spotkanie Kobiet naszej Diecezji w Rajgrodzie

Nikt nie zgłosił się w minionym tygodniu do sprzątania naszego k-ła z ul. Sportowej

Do sprzątania k-ła zapraszam w piątek naszych Parafian z ul. Kościuszki.

W minionym tygodniuBóg zapłać Różom p. Eugenii Biernackiej i Genowefy Kuć, za ofiary złożone na potrzeby ogrzewania.

zachęcam do korzystania z małej biblioteki św. Józefa w bocznym wyjściu.

Bóg zapłać za sprzatanie kaplicy p.Dmochowską i Okurowską Zapraszam do sprzątania kaplicy w tym tygodniu: p. Czubak, Kudrawiec

Ofiaryna tacę przeznaczone są na potrzeby naszej parafii(II ndz. Miesiąca). Bóg zapłać p. Ewie i Antoniemu Konopko, za ofiarę złożoną na potrzeby naszego remontu.

Pod koniec lipca, gościć będziemy w naszej Parafii, Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. W tym roku śniadanie dla Pielgrzymów przygotowują Bobry. Bardzo proszę już dzisiaj, o upieczenie ciast dla Pielgrzymów oraz przynoszenie warzyw: pomidorów, ogórków itp.